Mi a véleményetek Debrecenről?
Figyelt kérdés
Milyen pozitív, illetve negatív élményekkel/véleménnyel rendelkeztek a városról?2014. okt. 8. 22:46
1/3 A kérdező kommentje:
1-10 skálán mennyire értékelnétek?
2014. okt. 8. 22:52
2/3 anonim válasza:
Onnan van a tankcsapda ha jól tudom meg úgy tudom zeneileg kulturgazdag város.
3/3 anonim válasza:
Én Debrecenben jártam egyetemre.
Szerintem - laktam Miskolcon, Nyíregyen, Szegeden és Pécsett - a leggazdagabb infrastruktúrájú város - ott szinte minden van ami Pesten (is) megtalálható.
Igen, a Tankcsapda is ott lakik, meg még ezer más dolog is onnan származik.
A debreceni emberek kicsit önfejűek, kicsit rátartiak! A város régebbi történelmét megismerve viszont van némi alapjuk.
A puszta közepén egy vár nélküli város nem csak átvészeli az ország szétesését, hanem megőrzi (megveszi(!)) a függetlenségét!
Állítólag nagyon gazdag volt, a város saját(!) legelői majdnem a Tiszáig értek.
Valami megfoghatatlan atmoszférája van: nem biztos hogy kiváló, de hogy egyedi, az biztos!
Örömmel laknék ott megint.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!