Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hová tűntek a régi jó, megbecs...

Hová tűntek a régi jó, megbecsült YouTube-osok?

Figyelt kérdés
Ezt nem értem... Tirexi külföldre ment, régen egész jó fej volt ,a régi, vicces huntube poop készítők sorra tűntek el, hol van a régi GMST csapat? Hol van mindenki? Hol van itBárány? Nincs rossz pc játékok, nincsenek Reptile DOOM videók... :'( Ez az egész YouTube a régi jó, videósok nélkül semmit sem ér...

2014. szept. 26. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Freddy-nek munkája és családja van, azért nem tudja már csinálni a Rossz PC Játékokat. Viszont van helyette a Filmbrátok podcast, ami bár más jellegű, de szerintem szintén nagyon szórakoztató és érdekes. Viszont sok régi arc még most is tolja, csak max nem ismered őket. Meg többeknek új csatornája van, mert a tube beszivatta őket a régivel.
2014. szept. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépem :)
2014. szept. 27. 08:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Tirexi is folyamatosan tolja a videókat nem tudom miről beszélsz
2014. szept. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!