Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az oldalról?

Mit gondoltok erről az oldalról?

Figyelt kérdés
sokan nem válaszolnak a kérdésekre, csak leszólják a válaszírokat! én pár kérdéshez írtam pár választ amiben, teljesen biztos voltam, most 23%-van értékelve. ez már nagyon idegesít. titeket is?
2010. jan. 17. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én leírom a véleményemet a dolgokról

és magasról fütyülök a százalékokra

2010. jan. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Az a legjobb, ha egyáltalán nem törődsz az értékeléseddel. Ha belül érzel egy kis elégedettséget, az jó, de ez minden, itt most ebben az országban ennyi a maximum. Nekem is nehezen ment, de belejövök.

A politikai és vallási kategóriák a legveszélyesebbek.

A házi feladatokat is sok gyerek helyett megcsináltam, még egy kattintás sem volt a köszönet. Egyre ritkábban nézek ide vissza, és néha már beszólok én is. Szomorú.

2010. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már régen kinőttem abból a korból, hogy piros pontokkal meg százalékokkal fényezzem magam. A politikához szólok gyakran hozzá, ami látszik is az értékelésemen. Még ha fekete-fehér tényt is írok (linkelek) be, akkor is lehúzzák azok, akiknek nem tetszik.
2010. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem azt értékelik, hogy hasznos-e a válasz, hanem azt, hogy eniki is az-e a véleményük. Így aztán ez a szám elég fals lesz.
2010. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg sokszor olyan is van, hogy nem azt pontozzák hogy a válasz hasznos-e vagy jó, hanem azt, hogy mennyire jópofa, mennyire rímel, mennyire frappáns. Én láttam már olyat, hogy normális válaszok le voltak húzva 20%-ra, egy rímes versekbe szedett ökörség meg fel volt nyomva maxra.


Szerintem az egész azért van ezen az oldalon, mert az ideírók nagy többsége a 12-17 éves korosztályból kerül ki. Na meg azért is, mert az idősebb korosztályból meg sok az elvakult idióta, és akár lehet jehovista, ateista, "keresztény", grínpíszes, mittudomén....szóval az elvakultság az nem pártállás kérdése.


Amúgy én az egész oldalon csak azt nem érrtem, hogy mér kell anyázni?


A szabályzatban is le van írva, hogy a kérdésre kell válszolni, nem a másik válaszoló írására, erre szinte senki sem a kérdése válaszol, hanem szó szerint csak azt figyelik, hogy melyik válaszba hol lehet belekötni. És ha talál az írásban egyetlen hibát is, akár egy nagyon apró helyesírási hibát is (ami persze a mondanó lényegét nem érinit!) akkor már beindul az anyádozás. K.rva gáz.

2010. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!