Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mik Budapest előnyei egy...

Mik Budapest előnyei egy faluhoz viszonyítva?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 18:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Több kulturális és szórakozási lehetőség.

Nagyobb áruválaszték, többféle bolt.

Több a munkalehetőség (legalábbis általában).

2014. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%

Itt minden van, mindenből sok van és minden közel van.

Néha ezek hátrányok is lehetnek, de többnyire előnyös.

Een kívül szabadabb az élet, mert az emberek nem olyan maradiak, mint vidéken. Ennek a másik fele, hogy sajnos kevésbé is figyelnek egymásra.

2014. aug. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szeretem ezeket a hatásos érveket: több bolt, több szórakozási lehetőség. Bemész minden boltba? Attól, mert nagyobb a választék, nem ugyanazokat a szarokat veszed meg, mint vidéken? Szomorú, hogy sokak számára Magyarország a Budapest áthúzva táblával véget ér.
2014. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Utolsó: Én kisvárosban élek, és igenis érződik, hogy itt nincs akkora választék, mint Pesten vagy más nagyvárosokban. Ha például normális ruhát vagy cipőt szeretnék venni, ami nem megy tönkre egy év alatt, akkor muszáj bemennem a közeli nagyvárosba. Nálunk egyetlen egy márkabolt van, gyér választékkal és horribilis árakkal.

Más: Ha színházba vagy moziba szeretnék menni, akkor nemcsak a jegy árával kel kalkulálnom, hanem az oda-vissza úttal is (50 km), mert nálunk ezek sincsenek helyben.


Egyébként meg persze, Pest is tele van kínaival, de emellett még sok mást is találni, ami vidéken nincs.

2014. aug. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hát igen,utolsó,igazad van ! :( Én falusi vagyok,van egy közeli kisváros,és ott ugyanezekkel találkozom,hát itt meg,erről ne is beszéljünk:

egy bezárt iskola,

2 bolt,de így sincs meg minden stb.stb.

Az igaz,hogy csend van,de a fiataloknak (pl. én)

ez nem előnyös

2014. aug. 25. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!