Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A huszonévesek, mik voltak a...

A huszonévesek, mik voltak a ' mi időnkben'? Mik vannak most?

Figyelt kérdés

Szóval voltak a diszkósok,rockerek,punkok,tán idevehetjük a gothokat,bár szerintem az ő számuk elenyésző volt,most meg tán méginkább(?). Skinheadek. Akkor jöttek az emok.


Most van valami yolo,swag. Még mi?:D Csak nekem olyan,mintha rockerekből is kevesebb lenne?


Igazából rádöbbentem,hogy totál nem vagyok képben a mostani tizenéveseket illetően. Azt sem tudtam mi az a yolo.:D Ezért érdekel.


2014. júl. 24. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Vannak a #swag gyerekek.

Jellemzőik:

- deszkáscipő

- térdgatya / extrasimulós farmer

- póló / atléta - de 0 izomzat

- bárgyú fej

- baseball sapka

- hanyag, "jaj de laza vagyok, mindjárt szétesek" beszédmód és viselkedés

- a faj potenciális képviselője: Justin Bieber


Vannak a páwák, az enyhén feminim férfiak

Jellemzőik:

- kínosan ügyelnek az öltözködésükre, hajukra, mindenre

- jellemző frizura az ún. "ecsetfej"

- márkás cuccok, elegáns kivitelben

- gyakran láb borotválva, hónalj borotválva, mellkas borotválva, kb. minden borotválva

- gyakori hajlam selfie készítésére

- enyhén kényeskedő, de ezzel elegyített bunkó beszédmodor

- a faj potenciális képviselője: VV Aurelio


Vannak a goth gyerekek.

Jellemzőik

- sötétség kívül (és gyakran belül is)

- fekete cuccok, hosszú, fekete haj

- goth, dark metal zene

- mélyebb tónusú beszéd, tettetett komolyság

- holtsápadt bőr

- piercingek, fülbevalók minden mennyiségben. Ha anyuci nem engedi, akkor ráfogni, hogy a piercingnélküliség egy külön stílus.

- általában csak egymással kommunikálnak hosszabban

- potenciális képviselő: nem ismerek senkit, aki ilyen stílussal magasra kapaszkodott volna. A tinipcsáknak általában nem jönnek be, vagy ha igen, akkor nekik nem jönnek be a tinipcsák, és ezért a tinipcsák is azt mondják, hogy de gáááázak.


És a letűnő korszak utolsó maradványai (kb, mint a tündék a LoTR-ben):

emók

rockerek

hipsterek


Ők felszívódnak a fenti fajcsoportok egyikében, vagy pedig felnőnek, és tudomásul veszik, hogy attól, hogy beállnak egy többtízezres sorba és teljesen eldeformálják a személyiségüket, még nem lesznek egyediek.

2014. júl. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!