Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek oroszos ez az arc?

Szerintetek oroszos ez az arc?

Figyelt kérdés

[link]


Ha igen, miben? Ha nem, miben nem? Általában véve mi a benyomásod róla? Köszönöm!



2014. júl. 4. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon lehet kivenni belőle biztos származást, viszont elsőre inkább, Romániában látni sok ilyen arcú cigány srácot.

Na meg nem beszélve arról hogy kicsit karikatúrás a megjelenítés.

2014. júl. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Nekem az tűnt fel, hogy nagyon nagy orra van. Nem gondolnám, hogy ez hozzátartozik egy tipikus orosz archoz. Szerintem inkább kicsi orruk van.
2014. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem inkább németnek tűnik.
2014. júl. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
kisebbre vettem az orrát, így milyen? (meg közben megrajzoltam szemből is) [link]
2014. júl. 4. 19:46
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem így sem oroszos, de igazán más nemzet sem ugrik be. Lehet, hogy színesben kifejezőbb lenne.
2014. júl. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
németnek? miért?
2014. júl. 4. 19:49
 7/14 A kérdező kommentje:
akkor szerintetek mi jellemez átlagban egy oroszos arcot?
2014. júl. 4. 19:51
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon is oroszos, úgy összességében. De ha már kérdezed, akkor a szeme és az arccsontja.
2014. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a tipikus orosz arc kerek, de nem husis, hanem csontos, férfias, egyszerre kicsit gyerekes, de durva is.

Kék szem, nem túl nagy, kerek, hanem kicsit inkább mandula formájú. Az orr, normál vagy inkább kicsi. Haj szőke vagy barna, de nem sötét.

2014. júl. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem szemből oroszos, de oldalról nem annyira. oldalról nem elég szigorú az arca, talán azért.
2014. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!