Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudtok olyan honlapot, ahol...

Tudtok olyan honlapot, ahol cégek dolgozóinak email címeit lehet megtalálni?

Figyelt kérdés

Pl a Mazda kereskedelmi igazgatójáét, vagy a Shell marketing vezetőjét. Jó lenne nemzetközi, nem magyar. És nem is a honlapokra gondolok, mert ott nem mindig van ez megadva, csak egy info@shell.com vagy hasonlók, nekem meg emberek emailjei kellenének.

Köszi!


2014. jún. 25. 14:17
 1/4 Andizsuzsi ***** válasza:

Nincs. Miért is lenne?

Ha írsz pl. az info@shell.hu-ra, és megkérdezed, akkor talán megmondják, feltéve, ha ő is akarja, hogy egy kívülálló tudja.

2014. jún. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kell, hogy legyen, mert egy konferencián voltam, és ott említették. Sajnos az általad említett módszer nem igazán működik. Bár működne!
2014. jún. 25. 15:28
 3/4 anonim ***** válasza:
ha a honlapjukon a kapcsolatoknál nem találod meg, akkor bizony azt meg nem szerzed. szerintem
2014. jún. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egy honlapot már tudok, ahol meg lehet szerezni, persze nem ingyen, de ez nem is kikötés. Viszont érdekelne, hátha tud még valaki másikat is.

Előre is köszönöm!

2014. jún. 25. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!