Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tegnap láttam egy valóság...

Tegnap láttam egy valóság show-t, amiben 20-26 éves fiúk, lányok voltak, főzniük kellett egymásnak, mindegyik szinte képtelen volt rá. Valóban ez jellemző a fiatalokra általában?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Na egy újabb Pavlov kutyája:)

De csak h örülj:

Te egy igazi értelmiségi vagy, kár h nem mindenki olyan mint te.

2014. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
#1, mi bajod van? A fiatalok tényleg nem tudnak főzni, neked is meg kellene tanulni, nem billentyűzet-fröcsögni. A tudás, a képesség gáz, kirívó eset, amelyik igen, már különcnek is számít vele. Amelyik nem birka, az nem így látja, de korsajátosságuk, hogy falkatagok. Mire eljőne a kiválás, az invidum kora, addigra meg ott állnak, bénán, tudatlanul. Befordító ez az egész. A showknak ez aze gyik pszichológiai alappillérük, hogy direkt reprezentatív retardáltakat szerepeltetnek, hogy amelyik néző egy nüansznyival több náluk, annak lehessen felülkerekedési sikerélménye, a többi meg önigazolhatja magát: lám, ő sem tudja, nekem miért kellene.A kérdező meg valami nagyon mély gödörben lehet, hogy már valóságshowkat néz.
2014. máj. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hengerelőhereverem ***** válasza:
100%

Szerintem a valóságshowba mindig az kerül aki mutogatni lehet, egyáltalán nem jellemző, csak az ostoba csinibabákra akik a puncijukkal hódítanak és nem a képességeikkel.


Én és sok ismerősöm(fiúk, lányok) mind tudunk főzi és szeretünk is, egyikőnk sem tanul szakácsnak vagy ilyesmi, egyszerűen tudunk, mert anyukánk megtanított rá amikor kicsik voltunk. Nem egy bonyolult dolog amit lehetetlen megtanulni(már az otthonira gondolok nem az éttermire).

Vesd el ezt a gondolatot kérdező és kevesebbet TVz :D

Mint már említettem TVben mutogatni kell az idiótákat és nem a művelteket rakják be, had okosodjon a gyerek.(tisztelet a kivételes adásoknak!)

2014. máj. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
dehogyis, ezek válogatott hülyék.
2016. jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!