Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a csehek 15g marihuanát tarthatnak maguknál jövő évtől?

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 15. 17:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

abban igazad van, hogy nem úgy kezdik hogy egyből lövik a heroint...(általában)

de ez még akkor sem jelenti azt, hogy a fű lenne a "kapu"...

ezt az egészet csak arra alapozzák, hogy a kemény drogokkal élők nagy százaléka fűvel kezdte... amit te is mondtál

az nem igaz, hogy aki kipróbálja a marihuana-t, az ösztönözni fogja őt a kemény drogok használatához!


Ajánlom figyelmedbe a The Union c. dokumentumfilmet ha még nem láttad


üdv

2009. dec. 18. 20:05
 12/18 anonim ***** válasza:
47%
szerintem ők a lehető legnagyobb mázlisták a világon.
2010. febr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
55%

10:59-esnek: embere válogatja. Valószínűleg azért érzed így, mert akik valóban csak füveznek, azoknak nincs szükségük kezelésre...

Én pl 10 éve több kevesebb rendszerességgel szoktam szívni, de van hogy hónapokig nem. Ismerek olyat, aki 60 év körül van, és saját bevallása szerint fiatal kora óta füvezik. Magas beosztásban dolgozik, családja van és lassan unokája.

És ismertem olyat is, aki 15 éven keresztül drogozott és pszichiáter által felírt antidepresszánsokkal kezdte. Nincs erre általános szabály...

És persze vannak olyanok, akik nem is próbáltak illegális drogokat, de alkoholisták lesznek, ami ugyanolyan drogfüggőség...

2010. febr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Azt, hogy nagyon jó arc, aki kitalálta, jöhetne Magyarországra is politizálni ;):D
2010. nov. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
23%
buták !!! drog a gyenge emberek játékszere
2010. nov. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

A fű egy gyenge drog. Már csak azért nem legalizálják, mert sok a begyöpösödött ember, akik még mindig a múltban élnek. Mivel kitaláltak mindenféle dolgokat a fűről: pl. nagyon egészségtelen; skizofréniát okozhat...stb

Ezeknek már kb. a 85%-át megcáfolták. De az emberek valahogy ezt nem képesek felfogni, na meg ugye ezeket a híreket, hogy "nem okoz skizofréniát" stb. nem adják le a hírekben, és az embereket annyira nem érdekli, hogy egy kicsit is utána nézzenek...

2011. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Na emberek el vagytok tévedve.Mindenki drog-drog-drog.Amit a drága mamátok vagy ti főztök a teába(GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT:TEAFŰ) még az is drog valamilyen szinten, de csak mondtam egy példát.a fű,speed,heroin,kokain,methamfetamin és még sorolhatnám kábítószer.A drog 1 nagy gyűjtőfogalom.Amúgy szivesen laknék csehországban...XD


17/F

2011. aug. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
felvidéki vagyok (Szlovákia) és a szlovák hawerjaim ezmiatt járnák Prágába :D
2011. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!