Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vissza illene adnom a pénzt?

Vissza illene adnom a pénzt?

Figyelt kérdés
Netről rendeltem egy ruhát, előre ki kellett fizetni. Azt írták, hogy legfeljebb 2 hét a szállítási idő (külön fizettem expressz postázásért). Vártam rá több mint 1 hónapot és nem kaptam meg. Megírtam az eladónak, hogy mi a helyzet, és visszaadta az árat. Később viszont megjött a ruha. Megint írtam az eladónak, hogy megjött, és hogy most mi legyen a pénzzel. Azt felelték, hogy sajnálják a késést, és tartsam meg nyugodtan a ruhát, nem muszáj újra kifizetnem. Tesóm szerint ne adjam vissza az árát, mert az eladó garantálta, hogy ide fog érni, még külön fizettem is gyorsabb szállításért, mégse ért ide időben. De nekem kicsit lelkifurdalásom van, mert így gyakorlatilag elloptam a ruhát, az eladó pedig tök rendes volt, és szerintem nem is az ő hibája volt, hanem inkább a postáé. Amúgy egy kínai ruháról van szó, fillérekbe került csak.
2014. febr. 22. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell visszaadnod. Egyébként meg semmiképp sem mondható, hogy elloptad volna a ruhát. Szerintem még az eladónak sem éri meg a külön hercehurcát, hogy ilyen kis összegért foglalkozzon a problémáddal.
2014. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekes fogalmaid lehetnek a 'lopásról', mert ez egyáltalán nem az...
2014. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!