Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek búcsúzzak el a...

Szerintetek búcsúzzak el a jelenlegi osztályomtól?

Figyelt kérdés

Jelenleg Hajdú-Biharban élek, de már csak ezen a héten. Bizonyos okok miatt költöznünk kellett Heves megyébe. Ott egy gimnáziumba fogok járni, mint ahogy itt is gimibe jártam. Nos az osztályfőnökkel már beszéltünk, de az osztálytársaim még nem tudják. Szerintetek mi legyen?:

-pénteken menjek úgy haza ahogy máskor és majd az ofő bejelenti hétfőn hogy már nem látnak többet

-álljak ki osztályfőnökin és búcsúzzak el a többiektől


Melyik legyen? Félig szerettem ide járni, de sokat bántottak is itt, emiatt keserűség is van bennem meg nem is. Attól is félek hogy a falusiak hogyan fogadnak majd el engem az új helyen? 10.osztályba befogadhatnak még maguk közé új embert az ottaniak?


2014. febr. 10. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem állj ki eléjük, és köszönj el tisztességesen.
2014. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fölösleges külön bejelenteni, ha tényleg egy jövőhéten már az új helyen kezdesz, a tanárok már tudnak róla, az osztályban meg elmondod a barátaidnak, ha még nem tudják, és úgyis elterjed a hír. A többi nem számít.
2014. febr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha elég jó lenne a kapcsolatod az osztálytársaiddal, akkor már rég elmondtad volna. Mivel nem ez a helyzet, szerintem felesleges.

Az új helyen eleinte talán nehéz lesz újként egy már összeszokott csapatban, de ha megismernek valamennyire, akkor biztosan befogadnak, legalábbis találsz olyanokat, akikkel jól elvagy.

2014. febr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát elvoltam itt is, de túlzottan nem voltam senkivel sem beszélő viszonyban. Az új helytől félek baromira, de hát majd lesz valahogy.
2014. febr. 11. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!