Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi van a hajógyári szigeten...

Mi van a hajógyári szigeten az év további 51 hetében? (Amikor nincs fesztivál? )

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, több cégnek is van ott telephelye. Ők hogy mennek be dolgozni a fesztivál alatt? Nem zavarja őket a munkában a zaj?
2009. dec. 3. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Közpark, amúgy több diszkó üzemel a területen ami a fesztivál alatt és máskor is nyitva van.
2009. dec. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Több cégnek is van ott telephelye (Hajógyári sziget xxx szám), ha jól tudom. Ezekről mit lehet tudni?


DISCO: A Sziget idején hogy látogathatók? Sziget belépő+DISCO belépő?

2009. dec. 14. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:
A Sziget és a szórakozóhelyek a Hajógyári két különböző részén helyezkednek el, szóval semmi közük egymáshoz. A belépőt is külön kell fizetni, ha mindkettőt megakarod látogatni. Persze ha lány vagy, akkor a szórekozóhelyekbe ingyenes a belépés.
2011. jún. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lány, és a szigeten sem jártam még. Viszont amikor mutatják a szigetet a tévében, akkor mindig az van, hogy a hídfőnél vannak a biztonságiak, ezért úgy tűnik a tévéből, mintha csak Sziget-belépővel lehetne átmenni a hídon.
2011. júl. 1. 01:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!