Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A myvipre ismét lehetőség van...

A myvipre ismét lehetőség van rejtett módban belépni? , de csak az internet explorer 8-al.

Figyelt kérdés

Nézzétek meg jól látom? Akinek ez az explorer van meg, az be tud rejtve lépni, Légyszi tesztelje le.

Azért annyira bosszantó, hogy akkor se katunk értesítést, mikormegszünt és most se küldtek semmit.


2009. dec. 3. 07:58
 1/9 anonim válasza:
100%

Igen tényleg igazad van !!! Én ezt nem is tudtam!!

Letöltöttem és kipróbáltam, és valóban jó a rejtett mód!!

2009. dec. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is most töltöttem le és tényleg jó. Azért az mégis csak bosszantó, hogy akkor mikor megszűnt nem küldtek értesítést sólla és most sem. Ki tudja meddig lesz megint
2009. dec. 3. 09:27
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

ez mit jelent? rejtett mod?? nekem is van myvipem nekem is ki irja,h rejtett mód.

de tulajdonképpen mire jo?????? irjatok!!!!


maya

2009. dec. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Már korábban is volt rejtett mód, csak megszűnt. Ha rejtett módban lépsz be és megnézed másnak az adatlapját, akkor nem leszel látható a látogatók között.

Remélem érted (:

2009. dec. 3. 09:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rájöttek, hogy rejtett mód nélkül kevesebben is használják a myvipet (szerintem).

Az, hogy csak IE8-cal lehet csak rejtett módon belépni, ez nagy hülyeség. Sokkal többen használnak Firefoxot, mint IE-t és nem hinném, hogy a Microsoft támogatja az oldalt :) Értelmetlen döntés volt részükről.

2009. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
nem csak az internet explorer 8 l lehet rejtett módba lenni
2009. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én eddig azért nem használtam hónapokig, mert rejtve szerettem lenni mert így mindig számonkérnek, hogy "jaj látom voltál fent de még mindig nem írtál nekem stb." vannak ugye akik nem veszik észre magukat... mindegy.


Én is észrevettem, hogy úgy lehet csak belépni és baromságnak tartom, mert nekem is mozilla firefox van. Persze van ie is csak azt keveset használom, én is letöltöttem az újat de még nem teszteltem múltkor elaludtam ülve az asztalnál telepítés közben!!! :D komolyan, vagy 3 órát aludtam úgy, annyira lehozott a hülye telepítgetése. :DD XD

Bízom benne, hogy működik a rejtett mód vele valóban, csak az dühít hogy most akor muszáj leszek búcsúzni a mozillától ha myvipezni akarok. Pedig sokat vipezek, képfeltöltés stb. na mindegy...


Írni fogok nekik levelet, hogy mit terveznek a rejtett móddal, mert én még hajlandó vagyok fizetni is érte ( pl emeltdíjas sms küldéssel pár havonta, ahogy a reklámmentességért). Szerintem nem lenne drága és akinek így sokkal kényelmesebb annak megérné. Az a párszáz forint kibírható, akinek meg nem hát az nem fizetne érte, ennyi. De az, hogy a rejtett módot levették hatalmas baklövés volt tőlük, rögtön át is pártoltam inkább a konkurens oldalra, bár az amióta megújult kész káosz szerintem, nekem így nem tetszik.

2009. dec. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na, már meg is van a megoldás firefox-szal is lehet rejtve lenni ezek szerint.

[link] itt írja valaki.


Na akkor:


1. Letöltöd ezt a firefox kiegészítőt és installálod.


2. Behozod a myvip bejelentkező oldalát


3. Mielőtt bejelentkeznél: Eszközök menü->User agent switcher->Internet Explorer->Internet Explorer 8


4. Bejelentkezel, és működik is rejtett módban



Érdemes kitenni az ikonját az eszköztárra (a címsor mellett jobbklikk, testreszabás és ráhúzod az ikont, ahova akarod).

Néztem, hogy be lehet-e állítani, hogy automatikusan átváltson a myvip oldalánál, sajna nincs ideje a fejlesztőnek, de a teendők listáján ott van. Magyarán szólva, minden bejelentkezésnél meg el kell játszanod ezt a műveletet vele.


Még nem próbáltam de lehet sor kerül rá, mindenesetre jó, hogy leírta szerintem sokaknak segíthet.

2009. dec. 9. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én már írtam nekik, és azt a választ kaptam, hogy nem tervezik kivenni ezt a plusz szolgáltatást, azaz a rejtett módot.

De a fene se tudja, mikor megszűnt, nem értesítetek minket és mikor ismét lett, akkor se kaptunk hírt róla. Úgy látszik luxus szólni xD

Nekünk a gépen Explorer és Mozilla is van.

2009. dec. 9. 08:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!