Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki dolgozik kulfoldonon...

Valaki dolgozik kulfoldonon mondjuk Ausztriaba vagy Angliaba?

Figyelt kérdés
szeretnek ismeros helyre kimenni .
2014. jan. 7. 21:50
 1/5 gelazso ***** válasza:
én igen. ismerös hely? nem kell .jobb egy még fel nem fedezett helyre menni. nagyobb az esélyed
2014. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én Angliában élek..

De nem igazán értem azt, hogy ismerős helyre mennél ki. Amíg nem vagy kint semelyik hely nem lesz ismerős neked.. Majd idővel úgyis megismered.

2014. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, csak Londonban kb. 100.000-en.
2014. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az ismeros hely alatt azt ertem ,hogy ismeros ember ,aki mondjuk tudna biztosra ,hogy nem atveres mondjuk egy munka,mertt rengeteg van a neten ami az ...ezert erdeklodnek !ha valaki tudna nekem segiteni megkosszonnem ,mert tudjatok :"ismeros helyet keresek !" :) bocsi ,de siettem es telefonrol irok a kerdest is azert utottem el !ko
2014. jan. 7. 23:34
 5/5 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


az ismeros hely alatt azt ertem ,hogy ismeros ember ,aki mondjuk tudna biztosra ,hogy nem atveres mondjuk egy munka,mertt rengeteg van a neten ami az


második vagyok


te ismerőst keresel akkor rossz helyen jársz. Mi mind ismeretlenek vagyunk egymásnak, és így nem tudhatom, hogy neked hol élnek ismerőseid. Ezt csak te tudod. Keresd meg őket, vedd fel velük a kapcsolatot.

2014. jan. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!