Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van még eélyem barátokat...

Van még eélyem barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok 14 éves fiú vagyok.8 osztályos gimnéziumba járok,nem vagyok hülyegyerek.A kertvárosban élek és azt mondják jófej vagyok és vicces.Mégis,elég kevés igazi barátom van.Az osztályom eléggé hogyismondjam távolodott,igaz van 1-2 jó cimbora,de esélyem az ottani folytonos haverkodásra nincs esélyem(vagy kockák,vagy máshol laknak,esetleg nem érnek rá sohasem)Itt a kertvárosban tagja voltam egy közösségnek,de a nyár véget ért,és jött 1-2 tag,aki elkezdett féltékenykedni rám,és ezért kiútáltattak.Azt gondoltam,ha sikerült nekik,akkor nincs szükségem rájuk a továbbiakban.Sajnos nagyon sokat játszom a gépen,de emellett teniszezem is és mindenhez van kedvem,csak nem tudok mit kezdeni magammal egyedül,Ált. hazaérek sulibol tanulok,ha van tenisz ott vagyok aztán csak a gép estig.Eléggé unom már szval szeretnék valami hobbit kezdeni,de nem tudok,mert nem szeretem az egyedüllétet,másokkal szeretem megosztani az időmet.Nem tudom lesz-e még lehetőségem új barátokat szerezni.Ha van ötletetek,hogy mit tegyek,vagy milyen hobbit kezdejek irjatok!Akármi szóbajöhet!
2009. nov. 28. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
WOWozzál
2009. nov. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak keress, és állj készen, hogy ha valaki barátkozni akarna veled, el tudd fogadni. És menj ki a házból gyakrabban.
2009. nov. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj,hogy sokat wowztam,mostmár sikerült abbahagynom.
2009. nov. 29. 10:32
 4/4 anonim válasza:
Focizz..
2010. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!