Postára lehet csomagot küldetni?
Figyelt kérdés
Mármint úgy, hogy nem az én lakcímemre küldik a csomagot, hanem a postára. Mennyiben különbözik ez a lakcímes megoldástól? Többet kell érte fizetni? Korhoz van kötve az átvétel? (egyébként egy könyvről lenne szó)2013. nov. 29. 21:09
1/6 A kérdező kommentje:
(Karácsony miatt nem akarom, hogy a lakcímünkre küldjék, mert én csak délután érek haza, és kitudódna..)
2013. nov. 29. 21:12
4/6 A kérdező kommentje:
Az nincs.. :/ Köszönöm a választ.
2013. nov. 29. 21:15
5/6 anonim válasza:
Lehet, ú.n. poste restante, ami azt jelenti, hogy postán marad, de utána kell érdeklődnöd, mert nem biztosan lesz feléd jelezve.
6/6 anonim válasza:
Biztos, hogy lehet ilyet kérni, hozzánk is szoktak elég sokan. A feladónak jelezni kell, hogy "Postán maradó"-ra szeretné kérni és a posta címét kell megadni a címzett nevével. Olcsóbb is a feladásai díja, igaz nem sokkal, pár száz forinttal. Ilyenkor a címzettnek kell az adott postán érdeklődnie, hogy érkezett-e a számára csomag, mert cím hiányában nem tudják őt értesíteni.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!