Becenevek? Gúnynevek?

Figyelt kérdés
Olyan becenevekre lennék kíváncsi,amit mások ragasztottak rátok!És leírhatnátok még,hogy miért lett pont az a beceneved,ami...

2013. nov. 15. 12:27
 1/5 anonim válasza:

" Jackie " - A Jack Daniel's-ből jött, mert évekkel ezelőtt egyesek azt hitték, hogy én túlzott fogyasztója vagyok a májcsökkentő italoknak, főképpen a JD-nek.


Ebben nem csak az volt a téves, hogy gyakorlatilag a moderált szeszhörpintők fölé helyeztek, hanem hogy én soha nem szerettem a JD-t ( életemben maximum 3x ittam ilyet és akkor sem előttük ).

Utólag visszagondolva azonban még mindig presztízsesebb becenév volt, mint amilyen például a Tokaji lett volna.

2013. nov. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Turcsi... az orrom miatt :D de ma már csak néhányan használják.. :)
2013. nov. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sovány és magas kamasz voltam ezért lettem csonti, gólyamama.
2013. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bütyök

ezt a közeli családi barátok mondták rám (1963-)

Fekete István után szabadon???

Lujó

Kicsit gügyüke, de nem haragudtam érte. Szintén egy filmsorozat után. Egy osztálytársam hívott így. (1974-)

Medve

nagyon szeretem

életem társa hív így (2004-)

2013. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
wwww.youtube.com/gyökér
2013. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!