Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elmagyarázná nekem ezt valaki?

Elmagyarázná nekem ezt valaki?

Figyelt kérdés

Na abból van elegem hogy, akárhova megy az ember mindenhol lefikázzák, és oltogatják. Nekem van egy lányom, aki szereti azt a One Directiont, akik mostanában annyira híresek. És mindig sír miatta, hogy mennyit bántják őt, hogy One Directiont hallgat. Csak azt nem értem hogyha valaki szereti One Directiont, akkor azt miért kell elhordani a sárga földig? Akármit szeretsz, mindenhol belekötnek. Lányom is mondta nekem, hogy mindenkinek más a zenei ízlése, nem érti miért piszkálják őt folyton.

És pl. hiszek a szellemekben. Ezért mindig megkapom a magamét ezen az oldalon. Azért mert valakinek más a véleménye vagy nem hisz benne miért nem fogadja el hogy a másik ember más véleményen van? Senki sem egyforma, és senki sem tökéletes. És egyek emberek mindenhol ott vannak kritizálódni.

35/N


2013. szept. 20. 14:28
 1/3 A kérdező kommentje:

Én is meghallgattam sok számot ettől a One Directiontől, és szerintem elég jók. Nem értem hogyha van egy fiúbanda azt miért kell egyből b*ziknak kinyilvánítani?

Régen amikor volt a Backstreet boys őrület akkor nem volt ez, hogy piszkálják azt az embert aki szereti őket. Én is szerettem Backstreet boysot, és engem nem piszkáltak miatta szerencsére. Akkor még nem volt ez!

2013. szept. 20. 14:30
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi sem tetszhet mindenkinek. Ezt el kell fogadni. És amég vannak olyanok, akiknek nem tetszik, amit hallgatsz/szeretsz/képviselsz, addig lesznek, akik beszólogatnak, piszkálnak. A világ így működik. Mindig is így működött. Nem kell reklámozni, hogy mit hallgatsz és akkor nem fognak miatta beléd kötni.

A másik dolog, hogy sok minden szemetet joggal utálnak az emberek. Csak hírből ismerem a fent említett együttest, sosem hallottam tőlük semmit, így nem mondhatom, hogy rossz. De ha ekkora közutálatnak "örvend", akkor lehet, hogy tényleg nem stimmel vele valami...

Megint más: sok dolgot azért utálnak sokan, mert agyon van hájpolva. Velem is volt már olyan, hogy valami aktuálisan népszerűt megnéztem/meghallgattam, nem tetszett, ennyi. Aztán az elkövetkezendő másfél hónapban mindenhol azt nyomták folyamatosan. Na akkor annyira megutáltam, hogy simán vérig sértettem volna valakit, aki megpróbált volna azzal a szeméttel traktálni.

A korodból ítélve olyan 13-15 év körüli tinédzser lányod lehet. Őt magát személyesen nem ismerem, de tudjuk, hogy milyenek a tini lányok. Nagyon sokat beszélnek az aktuális kedvencükről. Szinte rátukmálják a saját stílusukat a környezetükre, amit sokan nem tolerálnak.

És bizonyára ismered a mondást, mi szerint: A vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkine van, de senki sem kíváncsi a másikéra. A stilussal is hasonló a helyzet.

2013. szept. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. :)

A lányom 17 éves, igazából nem beszél róluk sokat, annyi hogy otthon hallgatja. Konkrétan nem is ezen az együttesen vagyok kiakadva, hanem az embereken hogy sokszor milyen rosszindulatúak, és nem bírják megállni hogy ne szóljanak be.

2013. szept. 21. 12:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!