Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi szóltok az újabb székesfehé...

Mi szóltok az újabb székesfehérvári rendőri brutalitáshoz? Szerintetek ezt is elsikálják vagy lesz valami?

Figyelt kérdés

Most majd jön az "elszigetelt eset" verzió is, csak hát elég durva, ha 3 db rendőrautó áll körbe egy kamasz fiút, és aki élt és mozgott, az elkezdte ütni-rúgni.


Kérem, mi folyik itt? Hol élünk? Szolgálnak és védenek? Legalább most nem halt meg a srác, de szóval ismét a kérdés: hogy a jó istenbe vessünk már ennek véget, hiszen sorra jönnek a példák, hogy márpedig ezek gyakran megtörténnek? Aztán sorra vagy letagadják vagy elsikálják, de előrejutás nincs sajnos.


Ötlet?


A legjobban az tetszik, hogy azt se tudják megmondani, egyáltalán miért kezdtek ki a fiatal sráccal, mert bűnt még egyelőre nem találtak ki neki, de nyilván lesz majd valami rendkívül "hiteles" indok ...



2013. aug. 13. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
linkelj egyet pls. hogy hol olvastad.
2013. aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Két félrészeg roma "fiatal" sétál hangoskodva az utcán, beléjük köt két lány és egy fiú, a rendőrök meg ok nélkül megverik őket...

Eléggé sántít ez a mese! Valószínűbb, hogy ők kötöttek bele a srácba vagy a barátnőjébe (aki elmondása szerint hivatali személy), ő meg kihívta a rendőrséget, akik jól elverték a őket. Már nem is csodálkozom a Tamás-hadnagy esete után.

2013. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hol a hír?

Nem mondom, hogy nem történhetett meg, de eléggé életszerűtlen, hogy ártatlan, békésen sétálgató fiataloknak csak úgy nekiessenek.

2013. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

sztem még nem jelent meg sajtóban. majd gondolom holnap.


viszont én nem úgy értesültem, hogy cigók lettek volna, pontosabban az egy srác az lett volna, itt valami más esettel kevered sztem.


volt előzménye, csak éppen a drága rendőr úr tűnt enyhén piásnak, nem a sétálgató ...


nekem már az bűzlik h fogalmuk sincs semmiről, de azt gyorsan siet leszögezni az ügyészség, hogy egészen biztos hónapokat vesz igénybe a nyomozás. vagy ellaposodik addigra már az egész, és a kutyát se érdekli (nem rossz módszer amúgy) vagy ha ilyen sokat kell agyalniuk vmi álstoryn, akkor gratula


majd holnap kíváncsi vagyok a hírekre, mindenesetre gyönyörű sérülések keletkeztek a kissrácon ... ezt azért nehéz kimagyarázni, ha csak nem az lesz a vége, h a rend hős őrei éppen kimentették egy verekedő társaság karmai közül, a srác pedig csak beszél össze-vissza mert agyrázkódása volt. nem lepődnék meg vmi ilyesmin ...

2013. aug. 13. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg másról beszélünk, mert én tegnap láttam a hírekben, hogy két fiatalt megvertek a rendőrök. Bár a véleményem ugyanaz: valószínűleg nem ok nélkül történt.
2013. aug. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nézd, rendben van.


és az a valószínűleg mennyire valószínűleg?


és ha meg mégis úgy van,akkor mennyire szakszerű és jogszerű agyonverni két fiatalt bármiért is? (de még sztem se egyről beszélünk, majd kiderül )

2013. aug. 14. 05:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!