Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Erkölcsi bizonyítványt hol...

Erkölcsi bizonyítványt hol tudok igényelni?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül, és mikorra kapom meg?
2013. aug. 1. 14:24
 1/9 Gyakori Válaszoló válasza:

Ügyfélkapun, magyarorszag.hu. (esetleg Okmányiroda) Max 2-3 hét. Postán küldik ajánlott levélben. Pár ezer forint.


[link]

2013. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4400 Ft idén, ha jól emlékszem. Tavaly év elején még 3500-ba került, jól meghúzták az árát.
2013. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom 4500 ft körül van. Bemész a postára, kérsz egy űrlapot borítékkal mindennel együtt, ha jól tudom ott helyben ki kell töltened, majd levél feladási árral vissza adod hogy elküldjék célszerű elsőbbségivel felküldeni de még úgy is lehet 1 hét mire megkapod.
2013. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne önkormányzatba mennie, meg akárhova? Postán simán megvásároltam az igénylőlapot, kitöltöttem és rögtön feladtam. Nem értem, miért kellene hivatalokba járkálnia...
2013. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!
2013. aug. 1. 15:18
 6/9 anonim válasza:
Aszemetek, felnyomták egy 1000-el? Ja de ne felejtsd el, hogy ajánlottan kell feladni, szóval annak az árát is, és a boríték árát is csapd hozzá, szóval ha postázod, akkor 5eFt-ot lopnak el tőled. Ha hétfőn feladod, péntekre elvileg meg is jön, nem kell elsőbbségizni sem, csak pénzkidobás.
2013. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ma voltam, és 3100FT volt csak!

meg is lepődtem

+ 155Ft a nyomtatvány ára, meg vagy 350 Ft hogy ajánlva kell feladni

2013. aug. 2. 13:02
 8/9 anonim válasza:
Akkor mégsem emelték még.
2013. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, ez érdekes, hogy ugyanannyi, mint tavaly nagyjából... Vagy van különbség erkölcsi és erkölcsi között? Úgy tudom kétfélét lehet igényelni.

Másrészről meg azért mondtam 4400-at, mert 2 napja pont azt beszélték vonaton a hátam mögött, hogy mennyi volt neki, mivel akkor igényelt...

Nem értem.

2013. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!