Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol találok a neten Orbán...

Kistehén kérdése:

Hol találok a neten Orbán Viktort gyalázó zeneszámokat?

Figyelt kérdés
Kisfiam születésnapi partiján a kisközönséget szeretném megörvendeztetni ezzel a nemes gesztussal.

2013. júl. 5. 10:32
1 2
 11/11 Joe Makepeace ***** válasza:

Baloldali politikai beállítottságú vagyok/voltam/leszek, de...

Én nagyon nem értek egyet BÁRKIt GYALÁZÓ zeneszámokkal!

Kritikát megfogalmazó, hibát megfogalmazó, kiemelő zeneszöveggel igen, de bármennyire nem bírjuk Viktor bátyánk hozzáállását, nem kell legyalázni, arról nem szólva, hogy akkor nem vagyunk különbek bárkinél is!

Nem hiszem hogy túl szórakoztató más kárára a kimondott gyűlölködés, amúgy ilyen nótát már hallottam Horn Gyuláról, nem kell ecsetelnem milyen primitív állatok csinálhatták!

Még utálni is lehet valakit emberhez méltó, emberi módón...

(bocs ez csak az én véleményem, nem ítéllek el kérdező, csak szerintem így sohasem lesz ebből egy normális ország ismét, gyűlöletkeltéssel)

2013. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!