Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tegyem tul magam azon,...

Hogy tegyem tul magam azon, hogy csoro vagyok alig van valamim, de azt is ellopjak, elkerik tölem az emberek?

Figyelt kérdés
szobatarsak is lopnak. ruhakat. mindig akkor, mikor mar megyek haza. es azokat mar nem lehet kapni sem, be sem tudom ujbol szerezni. annyira bant, mert örülök, ha tudok venni magamnak valamit egyaltalan, mert nincs penzem. es arra nagyon vigyazok es nagyon jo cuccok, szoval amolyan kedvenc es egyetlen dolgaim vittek el. olyan tehetetlennek erzem magam, mar nem is talalkozom velük, de ha mondanam is, ugy is letagadnak. tisztara befele fordultam most. szinte semmim sincs, de azt is elveszik az emberek tölem. meg elkerik.

2013. jún. 27. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Utálom ezt mondani, de sajnos az egyetlen megoldás az, ha szerzel pár embert (izmos pasit), felkeresitek a tolvajokat, és visszakéritek. Igazad van abban, hogy ha te egyedül kérnéd vissza, azt letagadnák. A rendőrség meg úgyse segít. Legközelebb meg gondold át jobban, kikkel laksz egy szobában.
2013. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!