Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » MI a véleményetek arról, ha...

MI a véleményetek arról, ha valaki nem töltötte be a pl.17 éves korát és már mindenhova azt írja, mondja, docskszik vele? Titeket ez szokott idegesíteni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszotokat.Engem ez nagyon iritál én ilyen Soha nem teszek.Ti igen?
2013. jún. 24. 19:51
 1/4 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek a helyesírásért!!!!!


docskszik-------------->DICSEKSZIK


véletlenül elgépeltem!

2013. jún. 24. 19:53
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes dolog: ebben a korban szeretik érettebbnek, idősebbnek feltüntetni magukat a fiatalok. Egyébként pedig olyan mindegy, hogy 16 vagy 17. Gyerek még mindkettő.
2013. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

DE elnézést kérek mindenkitől ebben egy kis igazság van:)


Majd ha az Illető 69 éves lesz és a 70.évében van akkor majd

nem fog avval dicsekedni,hogy 70 éves vagyok juhééééé!

2013. jún. 24. 20:03
 4/4 anonim ***** válasza:

engem is kifejezetten zavar, ne aggódj :) de az első válaszolónak tényleg igaza van... azt hiszik, ettől nagyobbak, érettebbek.

de az pl. már tényleg túlzás, amikor most mondjuk valakit megkérdeznek, hány éves, és erre nem azt mondja, hogy 16, hanem hogy márciusban leszek 17 :D könyörgöm, egy év múlva lesz.. :D

2013. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!