Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ózd mennyire biztonságos város?

Ózd mennyire biztonságos város?

Figyelt kérdés
A munkám miatt nemsokára oda kell költöznöm egyedül, ráadásul délutános leszek, ami azt jelenti, hogy éjszaka fogok hazamenni... mennyire kell félnem az etnikumtól?
2013. jún. 8. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Azért fel kell készülnöd akkor testileg és lelkileg is a "sukár csávókra" :/
2013. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Jobb ha felkészülsz mindenre.... Az gázos egy környék. Szomszédom is odavalósi félig cigány, és ő is azért lépett le mert elege volt abból hogy mindenkit ott terrorizálnak, még egymást is képesek ott a cigányok terrorizálni, ez nem vicc. A szomszédom meg tisztességes ember de amikor meghalt az apja, és az anyjával éltek ott ketten akkor inkább idemenekültek Győrbe mert itt találtak munkát, jól keresnek a szomszédomnak van egy barátnője és egy 3 éves kislánya. Nagyon jól élnek a barátnője nem cigány hanem magyar csak szlovák állampolgár. De ez mindegy.

A lényeg ha odamész akkor vagy egy jobb környékre költözzél ahol normálisabb emberek élnek, vagy fegyverkezz fel és ha egy mód van rá ne tarts ott sok értéket otthon, ja és extra zárakat szereljél fel, soha ne nyiss ablakot ha elmész. És keress egy másik munkát egy jobb helyen. Hidd el onnan menekülni fogsz egy idő után.

2013. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van jónak mondható környék de vannak alja részek is, ha szerencséd lesz akkor nem igen akadsz majd bajba
2013. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyik részére kell bejárnod, hol fogsz lakni stb.

Tizenpárévig éltem ott, de még egyben vagyok :D

24/N

2013. jún. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a dankótelepen fogok dolgozni
2013. jún. 9. 01:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell félni, csak legyél körültekintő. Pl.:kerüld a csoportosan hangoskodókat.


Én 20 éves koromig ott laktam. Somsályi vagyok. Most Pesten élek, de a rokonaim még mindig ott vannak.

Az hogy mennyire biztonságos, az attól függ ugye, hogy melyik részén fogsz lakni. A belváros az nem rossz, ha nem ismersz senkit.

Ott nem igazán van kéregető csöves, mint itt. Ha szépen szólak hozzád, válaszolj szépen, de legyél határozott. Tudj nemet mondani. Ne érdekeljen, h átkozódnak.

Azt jól jegyezd meg, ha bele kötsz egy "barna emberkébe", nem egybe kötsz bele, hanem minimum 10-be.


Inkább az általános emberi butaságon fogsz majd megrökönyödni.

2013. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dankó telep az már Várkony, arra nem sokat jártam, de ahogy tudom azért van bőven kokeró arrafelé. Ahogy az utolsó is írta, légy határozott, ne kötekedj vagy flegmázz és lehetőleg ne járj egyedül sötétedés után. Egyébként szerintem ez se veszélyesebb mint a nyócker, de nem árt, ha elővigyázatos vagy.
2013. jún. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!