Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van valaki, aki olvasta a...

Van valaki, aki olvasta a Szent Johanna Gimit? Én ebből a könyvből találtam az oldalra. Szóval van aki olvasta vagy hallott róla?

Figyelt kérdés

2013. máj. 27. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos épp eleget hallottam róla, ezért eszem ágában sincs elolvasni.
2013. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én elolvastam. PEdagógus vagyok, a diákjaim olvasták, és nem értettem, mi olyan érdekes benne, hogy ráveszi őket az olvasására. Elolvashatná sok kamasz szülője...

Egyébként vannak benne okos tanácsok, amiről szerintem sok szülő nem beszél a gyerekének...

2013. máj. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom azokat akik nem olvassák. én is így voltam vele, annyit hallottam róla, hogy 'soha nem veszem a kezembe' feelingem volt, de igen nagyon jó.!!! Annyit sírtam rajta,hogy az nem lehet igaz.. Na és tetszett a könyv, vagy egészen a nyolcadikig kiolvasta? :))))
2013. máj. 28. 08:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, elolvastam az összes részét (nem adtam fel, mint Reni az Esőistent...)

Nekem pont ennyi idős osztályom ballagott el éppen, 28 lány és 6 fiú, ahogy megjelent a kötet, sorban elolvasták, aztán megkaptam én is, és volt, amit meg akartak belőle beszélni osztályfőnöki órán :)

2013. máj. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 WannaKnow válasza:
Igen, és nagyon jó élmény volt. Gimisként teljesen bele tudtam élni magam.
2013. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!