Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szegedi Rongykocsmáról informá...

Szegedi Rongykocsmáról információkat valaki?

Figyelt kérdés
18 éves kor alatt be lehet e menni,árak milyenek,mennyire balhés hely,élmények esetleg :)

2013. máj. 21. 16:47
 1/3 anonim válasza:

Én egy koncerten láttam jóval 18 év alatti embereket, viszont volt velük egy idősebb férfi is. Lehet, hogy családtag volt, mert úgy bárhová bemehetnek, de nem mondom biztosra.

Ital akciók vannak, nincsen elszállva az árak, nem balhés hely, viszont én leginkább koncertek miatt járok csak oda.

2013. máj. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
elég tróger hely
2013. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon jó zenéket játszanak ott elvileg (reggae,ska,punk,alternatív),és nyáron szeretnék párszor elmenni oda néhány haverral, mert elég tetszetős,nem olyan mint a tinidiszkók és hasonló helyek.Csak egyikőnk sincs meg még 18,de arra gondoltam,hogy az átlag kocsmákba is be lehet menni,tehát ide is beengednek talán.
2013. máj. 22. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!