Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha tényleg ő volt, mit csináljak?

Ha tényleg ő volt, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van 1 "Barátnőm", aki ask.fm-en tegnap 9 órakor likeolta 1 csomó mindenemet, és pont abban az időpontban jött 1 "kérdés" : Csak úgy mondom, tudod, h a Klébiben (A suliban) vki azt terjezti rólad, h. az apád g**ire börtönben van???"

Persze ezt más is kérdezhette, mivel az fb. oldalam be van linkelve, és ki van írva, h. KLÉBI.. töröltem magam askról, de most tennem kéne mást? Vagy hagyjam a francba? És ha tényleg ezt terjeszti valaki?



2013. máj. 18. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy törölted magad, de erre a barátságra ne legyél büszke, ha ilyen szinten van a bizalom...


Ezen a fos oldalon egyébként még az ennél cifrább "kérdések" is gyakoriak, a 13 éveskék meg nagy lazán úgy válaszolnak rá, hogy "anyád p**sája.

Tök jó, hogy te törölted magad, ne is regisztrálj újra.


Hagyd a francba, vagy ha nagyon akarod, hozd fel a barátnődnek, hogy milyen kérdést kaptál és mennyire rosszul érintett, ezért törölted is magad. Ne gyanúsítsd meg, A BARÁTNŐD! Akiben bíznod kell, vagy kéne.

Ha tényleg ezt terjeszti... A normálisak úgy se fogják elhinni, aki meg elhiszi, az annyit is ér.

2013. máj. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Egyébként, mondhatni, teljesen megértem, hogy az a legjobb szórakozása, hogy ilyeneket irogat, mert gondjai vannak az apjával, és emiatt jár is pszihológushoz. Másrészt, lop, hazudik, sőt, egész alsóban legjobb barátnők voltunk. De mivel rájöttem, hogy SOHA nem fog megváltozni, megmondtam neki, hogy elég... Mondanom sem kell, h. védje az egóját, azt mondta, h. ő dobott ki, mert 1 szemétláda vagyok... Okké :D... Mind1, köszönöm a választ!
2013. máj. 19. 14:45

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!