Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor lesz a budapesti lomtala...

Mikor lesz a budapesti lomtalanítás?

Figyelt kérdés

Ki tudja mikor lesz lomtalanítás a XVI. kerületben??

A neten kerestem de nem találtam infót.


2013. máj. 16. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos neten nem tesznek közzé ilyen infókat pontosabban azért nehogy elárasszák a színesbőrűek, amiben van igazság, mert akkor bosszúságot okoznak és csak a fesztivált csinálják ott.

Tudtommal ott szórólapozni szoktak 1-2 héttel korábban. Ha ott laksz akkor kell majd hogy kapj, esetleg a szomszédoktól érdeklődj, vagy a közeli kisboltokban, mert általában őket hamarabb értesítik hogy készüljenek fel mindenre.

Nálunk vidéken már 2 éve nincs lomtalanítás csak olyan hogy központi helyre kell elvinni a hulladékot és ingyen leadni, pontosabban azért nehogy elárasszák a fél várost a gyűjtögetők, és ne túrjanak szét mindent, és nem is olcsó ez már, plusz a maradványokat több idő eltakarítani sajnos.

Amikor utoljára volt lomtalanítás volt hogy egyik utcába az útközepére kitúrtak szinte mindent, és az egyik kerekem is defektes lett, valami rozsdás hegyes tárgy szúródott bele és másnap a garázsba vettem észre hogy totál lapos a kerekem.

2013. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ott lakom, de jelenleg éppen külföldön tartózkodom. Azért érdekelne a lomtalanítás dátuma, mert hazamegyek pár napra és a lakásomat teljesen ki akarom pucolni. Bútorokat, háztartási dolgokat akarok kidobni. Jó lenne ha lenne lomtalanítás mert akkor csak kirakom és nem kell fizetnem. A szállításért viszont kell. Nem olcsó sajnos.
2013. máj. 16. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,hogy idén nem lesz lomtalanítás épp a szemétdomb foglalók miatt.Mindenki évente egyszer rendelhet ingyenes lomelszállítást.
2013. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk volt már idén a XIII. kerületben. Esetleg nincs ott a közelben lakó ismerősöd, akinek tudsz szólni, hogy szóljon neked, ha lesz. Kb. 1 héttel előtte bedobják az értesítőt.
2013. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 strikeman válasza:
A XV. kerületben most van. El is szabadult a pokol! Minden lépcsőház előtt szemétkupac na meg 4-5 dakota! És minden nap kb. 5 lakásbetörés! Imádom a lomtalanítást!
2013. máj. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2013. jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!