Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti undorítónak találjátok ezeket?

Ti undorítónak találjátok ezeket?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Ez valami fóbia, csomó ember visszataszítónak találja a fentihez hasonló képeket. Ez miért van?



2013. máj. 12. 19:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Nem. De a pipa béka szaporodása kicsit keményebb :D Erről a lyyukacsos képekről jutott eszembe.

A béka hátából kelnek ki a kicsik, onnan másznak ki.

2013. máj. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
2013. máj. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
11-es, szerintem is! Nekem nincs semmi a kérdésben szereplő fóbiám, de szó ami szó, a pipabéka szaporodása nem valami guszta. :)
2013. máj. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Neeee, fúj, undormány :S


Trypofóbiás vagyok, ez egy létezó fóbia. Undorítanak minket ezek a kis lyukak, viszketni kezdünk. De hogy miért van ez, én meg nem mondom neked. Valaki a póktól fél, valaki a kígyótól, valaki a gomboktól, valaki a lyukas dolgoktól.


régi kérdésem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__1..

2013. máj. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
És te az orrodtól vagy a füledtől nem félsz? Az is lyuk :D Vagy ami lentebb található lyuk :D
2013. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Kifejezetten humorosak vagyunk így este 8 felé...
2013. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Amúgy komolyan érdekelne már nem azért........
2013. máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nézd meg a képeket, olvasd el a hozzászólásainkat. Az orron 2 lyuk van, a fülenként pedig 1-1. Legtöbbünknek a sok pici, apró lyukak halmazától van hidegrázásunk.
2013. máj. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Az elsőröl egy finom torta jut eszembe, amit anyám csinált. A második olyan csodálatos és hívogató, a mássága miatt. A harmadikról a törökméz jut eszembe, de mivel az előbb ettem édeset, ez nem tetszik annyira (100% ban hasznos válaszokat adok)
2013. máj. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Csak kíváncsiságból kérdezem, akinek ilyen fóbiája van, az a buborékos csokiktól is irtózik?


[link]


[link]


[link]

2013. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!