Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem merek (új) Facebookot...

Nem merek (új) Facebookot csinálni?!

Figyelt kérdés
Régen volt már Facebookom, de 2011 nyár, ősz környékén elkezdtem ráunni, egyre ritkábban használtam, már november körül nem is használtam. Azóta nem használom a Facebookot. 5 'barátnőt' ez miatt el is veszítettem. Bár ezek barátnőim közül 1-2-vel már nem is hiszem, hogy jóba lennénk.. A többi 2-3 lánnyal még lehet, hogy jóba lennénk, ha csinálnék új Facebookot.. Csak egyszerűen nem merek!! Hogy nekem minek? De akarok, csak nem merek!! Talán lehet hogy a régi barátnők miatt, hogy bejelöljem őket, vagy sem? Meg azt gondolom, hogy ott rám senkinek semmi szüksége.. Pedig a barátokkal könnyebb lenne ott beszélni.. :/
2013. máj. 11. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
??????????????????????????
2013. máj. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi van?????
2013. máj. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de hány éves vagy? Olyan 10-nek tippelnélek. Ha így van, akkor hagyd a csudába a facebookot és tarts személyes kapcsolatot az igaz barátaiddal.


Ha azonban elmúltál 15, akkor a fenti tanács megfogadása mellett keress fel egy pszichológust is, mert a döntésképtelenség ezen szintje lehet komoly mentális probléma mellékhatása is. :)

2013. máj. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, a körül vagyok. nem, nem vagyok döntésképtelen, csak a Facebooktól mindig is féltem egy kicsit. Amúgy elég határozott személy vagyok azt hiszem, de ha a Facebookról van szó... Meg ha felhozzák előttem a Facebookot akkor egyből azt hiszem hogy rólam írtak ki valamit, vagy tettek fel képet. Mert én ugye ezeket nem láthatom..

Lehet, hogy kicsit túl reagálom.. És egyszerűen csak csinálnom kéne, és nem foglalkozni másokkal.

kérlek ne nézzétek hülyének!!

2013. máj. 11. 10:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss de én komplett hülyének nézlek.
2013. máj. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

10:22-es vagyok,


Figy... ne foglalkozz ennyit ezzel a kérdéssel.


Én olyan 20 éves lehettem mikor fel regisztráltam, kb akkora jutott el hozzánk a Facebook ... addig iwiwes voltam és bőszen hirdettem mennyire hülyeség a facebook amikor itt az iwiw. Aztán pár éve megújították az iwiwet és facebook másolatot faragtak belőle... ezután oda se léptem be többet.


A lényeg, hogy eltelt 5 év, külföldre költöztem és most láttam csak értelmét, hogy el kezdjem használni a facebookot mivel valóban ez az egyetlen módja, hogy kapcsolatot tartsak a barátaimmal, ismerőseimmel.


Na de nálad ez még nem áll fenn. Vannak akiket sosem fog bevonzani és jól van ez így. Lépj tovább.

2013. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! :)
2013. máj. 11. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!