Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Facebookon ezt mennyire kéne...

Facebookon ezt mennyire kéne vagy nem? (lent tovább)

Figyelt kérdés

Bejelölt pár ismeretlen.Egy részét visszautasíottam.De van aki közös ismerők miatt jelölt be meg hogy ajánlottak.

Üzenetet egyik se küldött.Amúgy a 6 emberből 2 magyar.És vannak közös ismerősök.(Akiket tényleg ismerek)Akkor visszajelölhetem?

Illetve ez egy lány és egy fiú is bejelölt.

Meg egy másik csaj is bejelölt, de ő külföldi. (európai).Sztem idősebb mint én, nem 40 éves, de nem is 16.Őt vajon jelöljem vissza?


Bocsi hogy hosszú..

Vagy a kinézetéből,képekből le lehet szűrni valamit?


2013. máj. 8. 22:32
 1/7 A kérdező kommentje:

Amúgy lehet hülyeség, de a lányoktól nem "félek" annyira.

Nektek mi a véleményetek?

2013. máj. 8. 22:38
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
DE mi az, hogy ajánlott? Ha ez azt jelenti, hogy van közös beszédtémátok, vagy valami okkal ajánlott, az érdekes, vagy pl. ugyanoda fogtok járni, akkor oké, de ha csak úgy bejelölni ajánlott, akkor hülyeség. És alapból mért kéne visszajelölnöd bárkit, a közös ismerősök miatt? Annyi emberrel vannak közös ismerőseid. Ez alapján az összes barátod összes barátja bejelölhetne. Az életkor mindegy, a lényeg, hogy ismered-e. Ha nem is magyarok, akkor főleg mit akarnak Tőled? csak olyat jelölj vissza, akit ismersz, vagy akit legalább a neten ismersz (de itt se valami pedofil bácsira gondolj, hanem pl. arra, hogy egy zenekar fan klubjából ismered valamelyest, vagy ilyesmi). Az meg, hogy egy üzenetet sem küld valaki, akiről nem egyértelmű, mért várja el, hogy ismerd, bunkóság.
2013. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismered őket, minek jelölöd vissza? Az ilyeneket sose értettem.
2013. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem is be szoktak jelölni húgom osztály- és iskolatársai, de mivel f*ngom nincs, kik ők (nem vagyunk egy korosztály), sosem igazolom ezeket vissza.

Meg vannak, akik olyan logikával jelölgetnek, hogy hány közös ismerős van, vagy falubeli. Tojok rá, ha nem is tudom, ki ő, engem nem érdekel a bejelölése.

2013. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A bátyám barátai nekem sem az én korosztályom, de azokat, akik valóban beszélgettek velem néha, azokat be-/visszajelöltem. Azokat is, akikkel egy suliba jártunk. De az, hogy egy faluban lakunk. Hát marha jó... A suliban legalább látom az arcát, és felismerem, hogy ja, tudom, oda jár, max. nem beszélgettünk. De szerintem a kérdező még ilyen szintű ismeretségre sem gondolt.
2013. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát a külföldi csaj esetében nyilván nem.

A másik (a fiú) az szerintem a mi sulinkba jár, a neve ismerős, de nem ismerném meg.

A másik magyar csaj, az meg nem tudom hova jár..Vannak közös ismerőseink a suliból, de kétlem hogy oda járna.De ki tudja..

Mondjuk itt már jelölget mindenki mindenkit szóval ki tudja..

Amúgy köszi a válaszokat:)

2013. máj. 9. 15:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak olyat jelölj vissza, akit valóban ismersz.


Ezekkel az ajánlgatásokkal vigyázni kell - mindegy, hogy játék, vagy kamuprofil - mert így könnyű adatot lopni, vagy vírust bekapni.

2013. máj. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!