Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha rám van...

Mit csináljak, ha rám van szállva a napközistanárom?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy 4.-es vagyok.1-2.-ban mindig ahhoz a napközishez akartunk kerülni,mikor csoportbontás volt,akiről most szó van.Akkor tök normális volt,bár mi csak mindig azt láttuk,hogy röhög a többiekkel,meg beáll kosarazni.Amikor meg rosszak vagyunk,akkor elbeszélget velünk az ilyenekről.Most így elsőre szimpi nem?De az ilyen beszélgetéseknél azt hiszi milyen mélyre hatol,hogy minket ez mennyire megfog...De nem!Most meg,hogy nincs az osztályfőnökünk,és pótofő van,neki is a fejébe szállt a dicsőség,hogy is egyfajta "főnök" lett.A másik mikor bejön a terembe,és mi köszönünk,mert még beszél a másik tanár,akkor elkezdi tök nyálas hangon,hogy:"bejöttem!"

Na,én meg a tesóm meg hozzuk külön az ebédet,mert a tesóm lisztérzékeny,én meg nem szeretem a menzás kosztot,ezért meleg kaját küld anyukám amit meg kell melegíteni a mikróban.Igen ám,de nem mindig indul el az ottani mikró meg néha többször be kell tenni,hogy átmelegedjen,és ilyenkor mondja a konyhásnő,hogy üljönk le,majd úgy 5 perc múlva jöjjünk ide érte.Leülök a tesómmal meg a barátnőmmel egy asztalhoz(úgy vannak az asztalok,amik a miénkek,hogy 4 kisebb asztal van hátul amihez 6-an lehet odaülni)és neki nem tök mindegy a 4 közül melyikhez ülünk.És állandóan kiabál,hogy:,,Mit képzeltek magatokról?!Majd tálcán viszem oda nektek?!" meg,hogy:"az Emília sem tudta megjegyezni,hogy melyik asztalhoz kell ülni"

Nagyon idegesít,meg az,hogy szünetben állandóan engem néz,meg amikor dumál egy másik tanárral folyton róla,mert rám néznek.A barátnőmet meg olyanokkal faggatja,hogy mikor hívom Őt és olyankor mit akarok.De ehhez szerintem neki semmi köze.De miért pont velem ilyen flegma?



2013. máj. 7. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
ez aranyos... XD hát szerinte nem tudsz mitcsinálni. de jövőre nem lesz új napközis néni? mert ugye felsős leszel...valszeg ofőd is hamar visszajön és midnjárt itt a vakáció.
2013. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Am jövöre nem leszek az meg,amúgy is Ő állítlólag jövőre elmegy innét
2013. máj. 7. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor ezt az egy hónapot bírd ki
2013. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nem lehet vele bírni!Komolyan a barátimat kérdezgeti,hogy milyen időközönként beszéleg velük,meghogy kivel emailozok
2013. máj. 7. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!