Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Angliai papirokkal el tudok e...

Angliai papirokkal el tudok e helyezkedni Magyarorszagon?

Figyelt kérdés
14 eves voltam amikor a szuleim kikoltoztek Angliaba és ok nagyon szeretik de en haza akarok menni, mert otthon van a szerelmem es amugy is gyulolom Angliat. Angol GCSE-m van, ami szerintem ilyen erettsegi szeru dolog lehet, es van szakmam is, pl a biztonsagior, amit sztem tudnek hasznositani. Nem erdekel, hogy kevesebb a fizu meg ilyesmi en IMADOM Magyarorszagot és ott akarok megoregedni. Felvennenek, ha angolok a papirok? Magyar iskolam 8. felevig van meg. Nagyon jol beszelek angolul. Ez elony? Tudnam hasznositani? Ugy gondoltam, hogy hazaszokok es baratnom csaldaja tamogatna egy kis ideig (ok ajanlottak fel). Szokes alatt azt ertem, hogy szuleim nem akarnak vissza engedni, "egy lany miatt" de en nem csak miatta, minden mas miatt haza vagyom, de nem ertik meg. Boldogtalan vagyok itt, maganyos, stb stb. Hianyzik a HAZA. Egyebkent 21 eves vagyok es fiu. Valaki tudna segiteni, hogy meg tudnek e elni annak ellenere, hogy nincsenek magyar papirjaim? Baratnom csaladja tudna szerezni munkat, de nem tudom, h a papirokat elfogadjak e. Baratnom diplomas vegzettsegu es dolgozik is. KOszi elore is.

2013. ápr. 19. 20:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy nem hasznalok ekezetet. van magyar billem, de megszoktam, hogy ekezet nelkül irok. szal utalogos elnezest kerek.
2013. ápr. 19. 20:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztonsági őrnek talán el tudnál menni, de akkor nem nagyon lenne időd barátnőzni. Kiszipolyoznak itthon szinte mindenkit. Vagy még dolgozhatsz a mekiben is. Hát sokat keresni biztos nem fogsz. Az érettségi plusz angol nyelv sem ér valami sokat manapság. Az iskolai végzettséged igazoló papírodat nem tudom, hogy fogadják el, de a diplomás végzettségű barátnőd megtehetné, hogy utánanéz/utánakérdez , ha már annyira szeretné hogy hazagyere.
2013. ápr. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem o szeretne hanem en. o teljesen tiszteletben tartja a dontesemet es en igy dontottem.
2013. ápr. 21. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!