Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kishazánkban miért kell...

Kishazánkban miért kell mindenféle munkához papír?

Figyelt kérdés

Alapjában véve logisztikus vagyok, nemrég szereztem egy pénzügy-számviteli ügyintéző papírt is, viszont nem ezekben szeretnék elhelyezkedni, hanem zenei hangmérnökként. Érzékem van hozzá, tudom kezelni a gombokat, és a hallásom is elég jó. Rengeteget kísérletezek itthon, sokféle zenei alapot létrehoztam már, és mindenkinek tetszik, akinek eddig megmutattam. Van köztük egyszerű dolog, de van, ami már megbotránkoztatóan kihívó, egyéni és karakteres. Eddig elmentem velük 3 helyre, de mindenhonnan elküldtek, mondván, hogy jó, amit csinálok, csak papír kéne róla. Ugyanez van a nyelvvel is, perfekt (anyanyelvi) szinten beszélek spanyolul, felsőfokon angolul és középszinten portugálul, de amíg nincs munkám, nincs pénzem nyelvvizsgára, és mindenhol azt mondják, hogy tényleg jó a nyelvérzékem, de a papír...


Komolyan fontosabb egy darab papír annál, hogy ki mit tud???


2013. ápr. 13. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:

"Komolyan fontosabb egy darab papír annál, hogy ki mit tud???"

Sajnos igen. Papíralapú társadalom vagyunk, és szerintem lesz ez még rosszabb is. Neked nem jó üzlet befizetni egy kétszázadik tanfolyamot, de a tanfolyam szervezőjének az...

2013. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!