Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak még olyan csajok akik...

Vannak még olyan csajok akik buliban nem drogoznak?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
ha az én gyerekem csinálna ilyet magam vinném be a rendőrségre h egy életre megtanulja h ez nagyon súlyos dolog!
2013. ápr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Itt vagyok!
2013. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én például itt vagyok, soha életemben nem drogoztam, nem is fogok.


25/N

2013. ápr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
56%

Elég sok van. Már ha az alkoholt nem számítjuk drognak, pedig az a legveszélyesebb tudatmódosító szer.

Azt pedig nem nevezném DROGOZÁSNAK, hogy valaki mondjuk néha napján elszív egy füves cigit. Szóval egy ilyen kérdésnél tisztázni kellene, hogy kinek mit jelent ez a fogalom.


Az első válaszoló meg röhejes.

2013. ápr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Helyes is,hogy nem drogoztok!!

Csak féltek egy lányt akit szeretek,és tudom hogy drogozik,de nem mondja el.voltunk bulizni többet ivott mint én es semmi baja,nekem meg fáj a fejem.szerintem a drog miatt,csak nem vagyok biztos.és multkor egy kevesett ivott és megártott neki.

2013. ápr. 7. 15:40
 6/14 anonim ***** válasza:
miéert, szerinted valami pörgetőset fogyaszt?
2013. ápr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

4es

az első röhejes??

szeretném látni h te miként néznéd hogy a gyereked ilyet tenne?

mert valszeg utána is megtenné

2013. ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát az tuti,hogy megtenné,és szerintem ez mind a szülők miatt alakul ki,mert nincs az a szigor,és nem fordítanak kellő figyelmet a gyerekeikre.
2013. ápr. 7. 15:47
 9/14 anonim ***** válasza:

Ebből még önmagában nem lehet messzemenő következtetéseket levonni, hogy fáj-e a feje az alkoholtól. Nálam is van, hogy egy sörtől is be vagyok csípve, de van, hogy négy feles után sincs semmi bajom. És persze olyan is van, hogy fáj a fejem másnap egy sörtől, és olyan is, hogy semmi bajom. Egyén, alkohol, hangulat, aktuális fizikai állapot, alvásmennyiségtől is függ.


25/N

2013. ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A szüleim nem tartanak szigorban, addig mehetek el otthonról, amíg akarok, azt csinálok, amit akarok. Mégse drogozok, részeg se voltam, még. A szüleim bíznak bennem, és nem élek vissza a bizalmukkal.


Az első tényleg röhejes. Azután drogozna csak igazán hogy bevitted a rendőrségre!!

2013. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!