Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Harry Potter vagy Alkonyat?

Harry Potter vagy Alkonyat?

Figyelt kérdés

Mostanra mindegyik befejeződött. Könyvek és filmek szempontjából is.

Titeket melyik fogott meg jobban?


2013. ápr. 3. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Harry Potter.
2013. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 piriiiiii ***** válasza:
48%
George Orwell - 1984.
2013. ápr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A HP könyvek egész jók voltak, a belőlük készült filmek, legyünk őszinték, nem. Maximum egyszer nézhetőek. Az Alkonyat nem érdekel, nem olvastam és a filmeket sem láttam, mert nem valószínű, hogy bejönne. Nagyon nem az esetem.
2013. ápr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én személy szerint imádom a Harry Pottert,az Alkonyatot is szeretem,de számomra az utóbbi meg sem közelíti az elsőt.

Harry Potterből imádom a könyveket is,filmeket is :)

Való igaz,hogy sok mindent kihagytak a már végleges filmekből,de szinte minden mozzanatot felvettek a film készítésekor,csak ha mindegyiket belerakják a jelenetek közül,hát akkor egy erős 3-4 órás film lett volna mindegyikből. Megválogatták a jeleneteket,és összegyúrtak egy olyat,amiből nagyjából minden kiderül.

Youtubon fent vannak a kihagyott jelenetek,meg lehet nézni őket. :)

2013. ápr. 3. 13:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Sosem szerettem, sokak győzködésére elolvastam végül az első részét a Harry Potternek, de nagyon nem tetszett, nem fogott meg. Ettől függetlenül nem lehet egy lapon említeni az Alkonyattal, nem egy kategória...
2013. ápr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyenfajta filmek, nem jöttek be. A Harry Potterből, láttam kb az első 3 részt, és onnantól kezdve azt mondtam elég volt, plusz az 1. részt könyvben is olvastam, ami jobb volt mint a film, de engem ez a fajta történet nem fogott meg.

Az alkonyatot meg hagyjuk. Ez a vámpíros történet alapból nem fog meg engem, ha egy vámpíros filmet nézek például, akkor ne legyen az csöpögős érzelmes stb... Hanem legyen benne vérontás kőkemény akciókkal, olyasmi mint egy zombis film, én ezt kb így tudnám elképzelni. Ha romantikus filmre fáj a fogam akkor legyen az és ne legyen kombinálva a kettő, mert az sosem jött be.

2013. ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az Alkonyat nekem túl nyomastó. Tiszta kínlódás az egész, boldog pillanat még említés szintjén sem. Nem igazi fájdalom, hanem műszenvedés.
2013. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én teljesen egyet értek veled :)

Az Alkonyat könyvek jók, csak túlságosan is nyálasak :P De ennek ellenére szerettem őket.

10-es skálán HP: 11 Alkonyat: 8

2013. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mikor a HP-t olvastam nagyon szerettem.Mikor az Alkonyatot azt is.nem tudok dönteni.
2013. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Harry Potter
2017. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!