Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem volt szexi...

Csak szerintem volt szexi Mária Terézia fiatalkorában?

Figyelt kérdés

[link]

Akárhányszor megnézem a képet úgy érzem, szerelmes vagyok belé.



2013. márc. 30. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Már ha tényleg így nézett ki. Gyanítom, ezek a portréfestők eléggé szépítettek. Azonkívül, ha arra gondolok, hogy valószínűleg tetves volt a haja...
2013. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Neked aztán nincsenek nagy igényeid... :D Szerintem nagyon csúnya, ráadásul valószínűleg ez a kép már a szépített verzió, a valóságban még így se nézett ki.
2013. márc. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Idősebben már tényleg csúnyább lett (mai szemmel) és elhízott. Biztosan sokat púderezett és sminkelt, de nekem ez a kép nagyon tetszik, szeretem őt :D
2013. márc. 30. 16:26
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

Lehetek ünneprontó?

1. Az uralkodókról készült festmények annyira tükrözik a valóságot, mint a mai sztárokról készült agyonphotoshoppolt képek...

2. Akkoriban még nagyon kicsik voltak az emberek :)

3. Valószínűleg jó büdös és piszkos lehetett, akkor még nem volt divat a tisztálkodás

2013. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

:(

Hogy érted, hogy kicsik? Termetileg? Én a korabeli forrásokból (betelepülés) úgy értesültem, hogy pl. a rácok(szerbek) nagy termetű emberek voltak, más népek pedig alacsonyabbak, szóval abszolút változó. Mire érted, hogy kicsik?

2013. márc. 30. 17:03
 6/12 ettro ***** válasza:

Nem csak szerinted volt szép. Szerintem is az.


Azt viszont tudni kell, hogy éppen, hogy a 20. század előtti festészet volt igazán élethű. Ami azóta van az sajnos nem művészet, hanem csak annak nevezett pénzszerzési lehetőség.


Láttam 19. században élt emberről festményt és fényképet, és a festmény olyan mint ha fénykép lenne. Akkor tudtak igazán festeni.

2013. márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

tegnap 17:25

Hát ha vennéd a fáradtságot és mondjuk beírnád gugliba, hogy "photorealist painters", "hyperrealist painters", akkor százával találnál olyan kortárs festőket, akiknek a képeit alig lehet megkülönböztetni a fotóktól.

2013. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 ettro ***** válasza:

13:30

Pont erről beszélek te!!!!!!!!!

Egyről beszélünk vagy csak b*szakodni akarsz itt mindenkivel???????

Erről beszéltem én is. Olvasd már vissza a mit írtam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ne legyél már gyíkagyú!!!!

2013. márc. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 ettro ***** válasza:

Itt válaszokat keresünk, nem egymás cs*szegetését!

Persze lehetnek dolgok amiket te tudsz jobban, de akkor azt lehetne szépen oktató jelleggel is előadni, nem lecs*széssel!!!! Én csak ennyi tiszteletet várnék el embertáraimtól.

2013. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

13:53

Te a 20. század előtti festőkről beszéltél, én meg az utániakról. Szerinted a kortárs mit jelent?

2013. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!