Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Skinhead-ek a MAI ismétlem...

A Skinhead-ek a MAI ismétlem a MAI időkben MAGYARORSZÁGON mik a nézeteik (pl. : rasszisták vagy nem azok)? És még sok mindent mert láttam oldalakon sok mindent leírnak, viszont egymást cáfolják, ezért csak akkor kommentelj ha biztosan tudod!

Figyelt kérdés

2013. márc. 16. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Még léteznek skinheadek? Azt hittem az a divat már elmúlt.
2013. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akiket ismerek és annak vallják magukat mind rasszisták. Bár ha jól tudom a rasszista skinhead neve bonehead, és pont a kisebbségek utálata miatt nem azt képviselik már, mint régen.
2013. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Már csak meleg fétisként léteznek.
2013. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
olvassátok el jobban csak akk komizz ha biztos vagy benne
2013. márc. 16. 13:52
 5/8 anonim ***** válasza:
biztos vagyok benne: [link]
2013. márc. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És esetleg ismersz is olyat, aki meleg és skinhead? :) :D
2013. márc. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zabmester ***** válasza:

Általában akik manapság skinheadnek mondák magukat, azok rasszisták, bár vannak olyanok, akik nem azok. Nehéz ezt így leírni. A NEM rasszista skinheadek szokták a rasszista skinheadeket boneheadnek hívni, de nyilván akikre ezt mondják, azok nem hívják így magukat.

Viszont megjelenés alapján már általában el lehet dönteni, hogy ki melyik fajtába tartozik.

2013. márc. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nem rasszista skinek a SHARP-ok, trójai sisakról könnyű megismerni őket.Vagy ott vannak még az OI skinheadek, ők pedig igazából belesz*rnak az egészbe. Az öltözködésben sok eltérés valóban nincsen,maximum a fűzőszínben(piros-komcsi gyűlölet, kék-rendőr gyűlölet,fehér-cigány gyűlölet, sárga-zsidó gyűlölet). Mindketten hordják a jól ismert márkákat:Lonsdale,Ralph lauren.. De szerintem ma hazánkban sokkal többen vagyunk rasszista skinek. Ja aki meg lemelegezte őket, az nyugodtan jöjjön el egy koncertre, szerintem nem lenne olyan nagy pofája! Internetnáci hahaha 88
2013. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!