Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani 16 éves...

Tudnátok ajánlani 16 éves lánynak verset szavalóversenyre?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék ami nincs minden szavalóversenyen, valami ritkább, nem túl ismert verset. Szeretem az olyan verseket, amiben sok az érzelem és nem egyhangú.


Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2013. febr. 21. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kevesen ismerik(Túróczy Zoltán-Tanács). Ha tudsz vele azonosulni, hitelesen elő tudod adni(lehet még fiatal vagy hozzá), akkor bátran ajánlom. Én nagy sikert arattam vele gimnazistaként és később, főiskolásként is.

[link]

2013. febr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kellemes napot!


Nem traktállak saját versekkel, inkább az oldalt linkelem be, ahonnan kedvedre választhatsz:


[link]


Üdvözlettel!

2013. febr. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon, nagyon szépen köszönöm! Ez a Tanács című vers gyönyörű és tökéletes. Pont ilyesmire gondoltam.:)
2013. febr. 22. 06:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hú kedves 1-es. Ez gyönyörű! Én is félreteszem, ha szükség lenne rá! Köszi!
2013. febr. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Köszi, tényleg nagyon szép vers komoly mondanivalóval.

Közben ez jutott még eszembe: [link] Rudyard Kipling-Ha

2013. febr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!