Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miskolc tényleg egy nagy...

Miskolc tényleg egy nagy gettó tele romával?

Figyelt kérdés
Nem jártam arrafele, csak ezt hallottam. Tényleg így van?
2009. szept. 6. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
hát az avas városrészre jellemző ez főleg.. (ez egy nagy lakótelep).erről mostanság hallhattál is a tévében, gondok vannak velük.
2009. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
szerintem inkább úgy pontos, hogy Miskolcan van egy nagy gettó, tele füstössel. ahogy a nyolckerben is van, mégsem az egész 8ker egy harlem.
2009. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Hát, ez így erős túlzás, de az tény, hogy vannak eléggé gettós részei, ahol tényleg sok a cigány. De manapság már hol nincsenek? De igen, Miskolc elég szép kiterjedt állománnyal büszkélkedhet.
2009. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Én miskolci vagyok. Igen az Avas és az Újgyőri főtér valamint a Vasgyár a gettórész:D A Vasgyárban van is egy szép kis cigánytelep:S
2009. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a helyzet a Vargaheggyel, és Lyukóbányával? Úgy tudom a többség ott is cigány.
2009. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát azért ez elég erős túlzás. Én idén voltam először Miskolcon, annyit láttam, hogy tényleg több a cigány, mint itt nálunk, meg mondjuk vannak helyek, amiket érdemes elkerülni (ilyen szerintem minden városban van), de különben egy tök jó város, olyan szép helyek vannak, nekem nagyon tetszett.
2009. szept. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
belváros-ban nincsenek,igen inkább pl. a diósgyőri stadion mellett,az avason,lyukóbánya,vasgyár,szondi telep,de viszont vannak szép helyek is. :)
2009. szept. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Belvárosban is van bőven, engem múltkor megdobott egy éhező cigány egy fél kiflivel, mert nem adtam neki pénzt.
2010. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
59%
vasgyár.bábonyibérc. diósgyőr egy része... kezdem utálni ezt a várost. pedig milyen szép volt.így tönkretenni...a sok ---- megcsak ül a sok pénzével leszar minket...
2010. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!