Miről írjak blogot?

Figyelt kérdés

Mi az, ami érdekelne titeket, de nem olyan felkapott téma? Úgy értem, hogy nem minden harmadik blogban van ilyen.

Mi az amiről szeretnétek hallani, de nem találtok olyat?

Tudok ám normálisan is fogalmazni :), ne vegyétek alapul, hogy hü_yén kérdeztem. :)



2013. febr. 10. 21:29
1 2 3
 21/26 Kata 2000 válasza:

Pl. "Blog az őrült lányról, aki blogot akar írni, minden áron"

"Kérdezz, válaszolok!" -itt a látogatók kérdeznek, te válaszolsz

"Bamba hülye vagyok" - itt nyithatnál egy csoportot, ahol mindenki részvétet nyilvánít a másiknak, mert bolondok vannak ott.

XD

2013. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Nem akarok mindenáron blogot írni, csak egy ötlet volt,ha adtok valami jó témát, akkor megpróbálom, mert érdekel. Az egy dolog, hogy egy picit őrült/bolond vagyok, de ezt én beismerem. Amúgy mint láthattad, amiket "kis sztorikat" írtam nem gondoltam komolyan. Az elég baj, ha valaki nem tud különbséget tenni a "szándékos bolondság" és a hülyeség/butaság között. Apropó az ilyeneket, mint te az utóbbihoz sorolnám. Meg a neved alapján 13 lehetsz, na és pont a te véleményed hidegen hagy.

Viszont ha nem rossz indulatú volt a hozzászólásod, akkor bocs, de sz*r napom volt.

2013. márc. 4. 20:51
 23/26 Kata 2000 válasza:

Csak hülyültem...

És köszönöm, hogy a elmondtad, mert nagyon jól ismersz, hogy mi vagyok

2013. márc. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Kata 2000 válasza:

Tessék: - kézimunkás dolgok, képek, találó cimmel Barkács Blog

- történele, ahol az őseinkről lehet megtudni bármit

- mi egészséges, és mi nem (hajfesték, smink...)

- növényeket tanulmányozó blog

- blog, ahol letöltés nél kül elolvashatsz/megnézhetsz egy könyvet/filmet.


Szólj ha kész a blog

2013. márc. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Írj a jazzről, amiről tudom, hogy ugysem fogsz :D
2013. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Pacsula válasza:
Szia. Én is írok blogot, és szívesen olvasnám a tiéd. Valahol beszélhetünk privatban? M. H.
2014. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!