Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi történetről?

Figyelt kérdés

Van a baráti körömben egy házaspár, jó fejek mind a ketten.

Néhány hete elutaztak egy hétre Amszterdamba lazítani. Amikor visszajöttek, a férfi elmesélte, hogy élete legjobb kiruccanása volt és nincs még egy ilyen szerencsés férfi, mint ő.

Alapvetően megállapodtak korábban a nyitott kapcsolatban, de egyikük sem élt vele soha. A feleségét heccelte kint, hogy kipróbál egy lányt a piros lámpás negyedben, mire a neje mondta, hogy hajrá, csak húzz gumit.

Két napig gyűjtötte a bátorságot, majd felkereste az egyiket.

Mondta, hogy egyrészt ciki volt, mert a műszer nem akart működni. Utána visszament a szállásra és elmondása szerint életében nem szeretkezett olyan jót, mint a feleségével - akkor már 100% volt a szerszám is.

Mondta, hogy a k.rvázásból ennyi elég is volt, kipróbálta, de nem igazán győzte meg, viszont a feleségébe szerelmesebb, mint valaha és egyre inkább azt érzi, hogy soha többet rá se néz más nőre.


Ahogy ismerem, eléggé hűséges típus alapjáraton, a felesége (őt később ismertem meg, a férfi jóbarátom) pedig nagyon lazának és magabiztosnak tűnik ilyen téren, amennyire ezt kívülállóként meg tudom állapítani.


2013. febr. 7. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Szuper, happy end a vége!
2013. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is tök jó.
2013. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Kurv@val lefeküdni mindenképp alja dolog, de az szép, ha a feleségét választja ezek után véglegesen.
2013. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Letöröltem a könnycseppeket. A pasi felsült a k.rvánál, és ezek után meg kell hatódni, hogy hazasomfordált a feleséghez. Leülhetsz, egyes!
2013. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

# 4


:DDDDDDD

2013. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát fura...ha valaki k.ni megy a felesége mellől, akkor azt miért jelenti be, nem csoda, hogy nem állt a cerka, miközben tudta, hogy a nője várja a szálláson.


A k.ást nem gondolnám nyitott kapcsolathoz elengedhetetlen feltételnek, az van amikor a szükségelt kielégítésére szolgál, nem itt kezdődik a nyitott kapcsolat, hogy a felesége mellől, aki rábólint elmegy egy k.hoz.


Ha meg volt közöttük egy ilyen megállapodás, elég régóta döglődhetett a kapcsolat, így mindenképpen öröm és boldogság.

2013. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4es! Hatalmas respect! :)
2013. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha így nekik jó,egészségükre. Semmivel sem rosszabb ,mint minden este más nőt felszedni a diszkóból pl. (ez sem érdekel különösebben) .

Különbözőek vagyunk,én nem tudnék igy elképzelni egy házasságot,ha nem akarok komoly kapcsolatot,akkor nem házasodok össze snekivel.Van aki igen,az ő dolguk

2013. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gungasam ***** válasza:
Az okos asszony reakciója erre, hogy "mindegy hogy hol jön meg az étvágya csak hazajárjon enni"
2013. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!