Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Barataink meghivtak a gyerekuk...

Barataink meghivtak a gyerekuk szuletesnapjara. De nem akarunk menni. Talaljunk ki valamit vagy csak siman mondjunk nemet? Te megsertodnel?

Figyelt kérdés

Ferjem es a ferfi gyerekkori baratok. Majd mindketten megnosultek. Nekik lett gyerekuk, nekunk nem. Minden evben meghivnak a fiuk szuletesnapjara. Igazi rongyrazas megy. A gyerek most lesz 6 eves, minden evben termet berelnek, rengeteg vendeget hivnak. A vicces, hogy nem a gyerek baratait es azok szuleit hivjak, hanem apuka-anyuka baratait, kollegait.

Eddig meg mindig elmentunk, ajandekot is vittunk. Annak ellenere, hogy mar csak telefonon tartjuk a kapcsolatot es egesz evben nem is talalkozunk. A gyerek a nevunket sem tudja. Nekunk meg meg gyerekunk sincs, akivel esetleg jatszhatna. Identol nem akarunk menni. Mit tegyunk? Csak siman mondjunk nemet vagy talaljunk ki valami kifogast?


2013. febr. 6. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát...szerintem inkább találjatok valamit. Bár igazatok van, de erre ők nem feltétlenül jönnének rá.
2013. febr. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Inkább találjatok ki valamit, hogy nem értek rá, más program van.

Ha azonban akarja a párod tartani a kapcsolatot a barátjával, akkor egyben meghívhatnátok magatokhoz őket egy későbbi időpontban. Így biztosan nem sértődnek meg, hogy nem lesztek ott a bulin.

2013. febr. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem teljesen felesleges elmennetek,ez tényleg csak a rongyrázásról szól.Nekem is van gyerekem,de az ő szülinapjára nem az én barátaimat hívjuk,hanem az ő kis barátait,kb 6-8 gyereket.És szülők nélkül! Felnőtteket minek? Ők csak elhozzák,majd értük jönnek és elviszik.

Akár azt is megmondhatjátok nekik, hogy nem szeretnétek menni, gyerekbulira gyerekek valók.Így megússzátok az elkövetkező éveket is,hogy hívjanak.Amúgy is csak telefonon tartjátok a kapcsolatot,akkor mindegy.

2013. febr. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!