Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem gáz, hogy...

Csak szerintem gáz, hogy egyesek képet raknak fel magukról ide?

Figyelt kérdés
És kérdezgetik, hogy hogy néznek ki... Nem igaz, hogy valaki ennyire nem látja magát a tükörbe, vagy a barátoktól, ismerősöktől nem kap visszajelzést?
2013. febr. 4. 20:10
1 2
 11/16 anonim válasza:
Kittiiiiiii, nekem sem küldtél, mikor kértem...
2013. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Szerintem is gáz. Viszont a többiek képe alapján én úgy vettem észre, hogy itt csak az igazán szép vagy csak az igazán helyes pasikra írnak nagyon pozitív dolgokat, szóval szerintem itt csak egy kicsi réteg van, akik a kevésbé szép/helyes réteget is bíztatnák. Persze bíztatás alatt nem azt értem, hogy hazudjuk bárkinek is, hogy helyes, de egyszerűen nem jut el az agyamig, hogy egy nem annyira helyes srác, vagy egy nem annyira szép vagy tökéletes alakú csaj itt miért nem tetszik senkinek. Pedig akik írják a véleményeket, azok sem biztos, hogy húdetökéletesek. De mondom, én azt úgy írom, hogy még soha nem raktam fel ide magamról képet, csak látom, hogy szinte mindenki le van oltva. Pedig a szépség nem minden. Múltkor is volt egy nagyon aranyos, kedves lánynak tűnő csajszi itt egy képen és szerintem semmi baj nem volt az alakjával, mégis annyira le lett oltva. Mások is említették, h kedves az arca, de azért fogyjon le. De hova fogyjanak már az emberek basszus, miért mindenkinek csak a csont-bőr kell? Nem tudom... furcsák azért (itt) az emberek/vélemények.


Egy lány.

2013. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
szerintem felőlem mindenki azt csinál,amit akar,arra a kérdésre nem válaszolok,ha nem akarok,ennyi
2013. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Szerintem az a gáz,hogy vannak ilyen kiéhezett fiúk,akik kéregetik a képet mint pl most Kittitől.
2013. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
kiéhezett? miért, azt hiszed, hogy azt várjuk, hogy a melléről küldjön képet, és majd kicsapjuk rá?
2013. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég gáz,itt kikérni vadidegen emberek véleményét.Ezt csak az önbizalom hiányos emberek csinálják.
2013. febr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!