Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A 2 méteres emberek hogy...

A 2 méteres emberek hogy alszanak? :D

Figyelt kérdés
Azon kívül hogy csukott szemmel. Nem lóg le a lábuk az ágyról? :D

2013. jan. 30. 00:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
A fejük lóg le :D
2013. jan. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Én 175 vagyok, de így is van, hogy lelóg a lábam, ha picit lejjebb, hason fekszem, szóval el sem tudom képzelni... :)

És a takarók is nagyon kicsik, én mindig vékony, nyári takarót használok (télen is), és úgy szeretek aludni, hogy hason fekve, nyakig betakarózva (nyáron is így szeretnék, ezért nagyon rosszul alszom melegben...). Na ilyenkor a lábujjaim kilógnak a takaró alól, amit gyűlölök... Ha két méteres lennék, tuti csináltatnék magamnak saját takarókat, bár ez már így is megfordult a fejemben. Az ágy végén pedig ne legyen magasítás, az nem zavar, ha lelóg a lábam :)

2013. jan. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja igen, a takarón is gondolkoztam :D
2013. jan. 30. 00:23
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

178 cm vagyok, írországban élek, ahol igen jellemző a vagy baromi nagy ágy, vagy az átlag magasaknak is túl rövid. Albérlete válogatja, most úgy alszok, h a hajm birizgálja a fa ágytámla, a lábujjaim pedig az ágy végén figyelnek.

Ha megtehetném, nagyobb szobát bérelnék nagyobb ággyal :)

De ha az anyagi terveim összejönnek, akkor csináltatott ágyam lesz :)

2013. jan. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Felfekszenek a vízre.
2013. jan. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Lehet venni 220x200-as ágyat is. Szerintem nekik ilyen van. A takaró méretébe még bele sem gondoltam, de biztos összevarratnak kettőt egy varrónővel, egy teljeset, meg egy másiknak mondjuk a harmadrészét, meg ágyneműhuzatot ugyanígy.

Vagy szenvednek a kis takarókkal.

2013. jan. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

nekem 220*200-es ágyam van,181cm vagyok és nő.

Az ággyal nincs igazán bajom,bár ha lejjebb fekszek akkor a lábam veri az ágyvégét.A takaróm meg 2*2méteres az már egy kicsit probléma mert teljesen nyakig szoktam betakarózni és akkor össze kell húznom a lábaimat.:)

De nem is lennék kisebb így jó ahogy van!:)

2013. jan. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Csináltatott ágyon, csináltatott takaróval. Mondjuk lehet, nem kapható minden boltban ekkora matrac meg ágykeret, de azért biztos nem lehetetlen dolog.
2013. jan. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a párom 198 cm (én 165). Nincs csináltatott ágyunk, rendes 200 cm hosszú,és nem is vízen alszunk :). Egyszerűen lelóg a lába, ha kinyújtja, azt mondta, hogy 15 éves kora óta volt ideje megszokni. Amúgy meg ált. oldalt, összegubózva alszik, így nem lóg le.
2013. jan. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Andizsuzsi ***** válasza:
67%
Lehet kapni ágymatracot és paplant is 220 cm-t. És igen, megszokták már, hogy lelóg a lábuk. Az én fiam 204 cm, otthon 220 cm-es ágya van, de a kollégiumban a sima ágyon alszik. Különösebben nem panaszkodik miatta.
2013. jan. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!