Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy ismerkednek a leszbikusok?

Hogy ismerkednek a leszbikusok?

Figyelt kérdés

Szerintem a kérdés magáért beszél.

Persze a leszbikusok is emberek, szóval ugyanúgy ismerkednek mint a heteroszexuálisok. De mégis... hogy döntik el, hogy a "kiszemelt" is ugyanolyan beállítottságú-e? Hogy közelednek egy másik lányhoz?

Lányok! Szívesen fogadnám, ha konkrét történeteket is tudnátok mesélni. :)


2009. szept. 2. 15:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vannak hasonló kérdések a Szerelem, szex témakörben, de azt sajnos nem tudom megnyitni
2009. szept. 2. 15:46
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Vannak bevállalósak,akik bárhol bárkire rámozdulnak,próbálnak szemezni vele,vagy bejön,vagy sem alapon.Van aki "véletlenül" akad rá valakire az ismerősei között,van aki meleg bulikban és van aki meleg társkeresőn ismerkedik.utóbbi kettőnél nem áll fenn a melléfogás veszélye.
2009. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Első kézből jött a válasz de ne zavarjon, pontozd csak le.
2009. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elhiszem, de sokat nem segített.
2009. szept. 4. 15:00
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Személyesen is érintett lévén a témában, hiába, én is csak nagyon általános dolgokat tudok mondani.

Aki tud, szándékosan keresi az olyan helyeket, lehetőségeket, ahol leszbikusokkal ismerkedhet. Bulik, társaságok, baráti körök, társkereső oldalak, stb. Itt nyilván nem kell azon matatni, hogy vajon a másik is leszbikus/biszexuális-e.

"Civilben" meg annyi az egész, ami heteróéknál is.

Például ha tetszik nekem valaki, barátkozok vele, beszélgetünk, megismerjük egymás szokásait, mit szeret, mit nem, stb. Ha megvan a kölcsönös bizalom, és nem derült ki, hogy az "áldozat" inkább a fiúkat, férfiakat keresi, akkor néhány mondattal rá lehet terelni arra beszélgetést, hogy a szimpátia úgymond mélyebb.

Én ugyanezt csinálom. Beszélgetek, közös programokon ott vagyok, teljesen normális baráti közeledéssel indulok neki, aztán majdcsak... valaki.

Mivel a feltűnési viszketegségben szenvedő "[mű]leszbik" gyanúsak, hirtelenek, nem kezdek velük. Bizonytalan ott minden, maguk sem tudják, mit beszélnek.


Szerintem egyénfüggő, ki hogyan szereti. Biztosra megy konkrét társkereséssel vagy a sorsra bízza. Utóbbinál meg bátor, és sok időt eltölt a másikkal, hogy kiderüljön. :]

2009. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem
2009. szept. 4. 16:18
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha jól sejtem konkrétabb dolgokra vagy kíváncsi. igazából csak az ismerkedés eleje más, mint a heteroknál. Van pl. az angyalkak.hu weboldal. Ott az adatlapon mindenkinél kinn van a beállítottsagatol kezdve a számára ideális partner szemszíneig minden.aki szimpatikus annak küldhetsz statit(opció,ahol pontozásszerűen jelezheted mennyire tartod vonzónak a másikat) és ha ő is annak tart téged,ír neked.1-2üzenetváltás után ha szimpatikus a lány, msn címet szoktam kérni,aztán ott mondjuk 1 hét aktív csevegés és ha úgy látom lehet valami a dologból,akkor telszámcsere, majd talit kérek.
2009. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
78%
Az angyalkák.hu az tényleg jo oldal. :) :) :)
2009. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!