Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 176-178 cm 55 kg vagyok 13/L...

176-178 cm 55 kg vagyok 13/L szerintetek ez rossz az én koromban?

Figyelt kérdés
Az suliba ahova járok, elég alacsonyak a tanulók, én meg magas vagyok..és hát be kell valljam ez eléggé zavar..

2013. jan. 25. 17:30
 1/3 anonim válasza:
ha rossznak gondolod, ha nem, ez van, el kell fogadnod. Nagyon sokan szeretik a magas lányokat, nem kell félned amiatt, hogy majd hátrányod lesz.
2013. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ha szeretik a magas lányokat a fiúk/férfiak akkor miért tesznek a magasságomra sértő megjegyzéseket a fiú osztálytársaim? nem értem
2013. jan. 25. 18:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert a korodhoz képest nagyon magas vagy. Elképzelhető viszont, hogy ettől nem fogsz magasabbra nőni, a többiek viszont még fejlődnek. Ennyi. Majd utolérnek. Bár ez a majdnem 180 centis magasság mindenképpen több, mint az átlag. Ami nem feltétlenül baj. Nézd csak meg a kifutó modelleket, mind hasonló magas.
2013. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!