Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Valér névről?

Mit gondoltok a Valér névről?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 01:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem rossz. Valér, aki él-hal a halér'.

Régi klasszikus név.

Kérdés, mi a gyermek vezetékneve?

2013. jan. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, semmi, nem várok gyereket, csak kérdeztem. Találtam egy régi utónévkönyvet, amiből még az én nevemet nézték ki, és elgondolkodtam, hogy nincs Valér nevű ismerősöm, meg hogy ritka név lehet, mert sose hallottam a gyakorlatban, pedig szerintem nem rossz.
2013. jan. 25. 01:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem adnám a gyerekemnek :)
2013. jan. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Csiripelő Palacsinta válasza:
Nem tetszik.
2013. jan. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A "Valér a földbe megy" című novella jut róla az eszembe, amely arról szól, hogy egy napszámosnő meghal. Nem tetszik.
2013. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Életemben nem hallottam erről a novelláról. :D Nekem amúgy Moliére jut róla eszembe. :D Ő nevezte Valérnak mindig a férfiakat, pl.: a Fösvényben és A képzelt betegben is. Szerintme nem rossz, és a női párja, a Valéria is tetszik.
2013. jan. 25. 21:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem favorit nevem. :) Ha fiam szuletik majd egyszer, Amadé Valér lesz a neve. Amadé, mert imadom Mozart-ot, es Valér, mert anyukam Valéria. :)
2013. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A Valéria név is tetszik. Nekem először valahogy nem tetszett a Valér, de most már egyre inkább igen.
2013. jan. 30. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!