Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elmenni örökre. Ti gondoltatok...

Elmenni örökre. Ti gondoltatok már ilyenre? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Nekem sokszor megfordul a fejemben, hogy egy hátitáskával elindulok és addig fogok vándorolni, amíg élek. A természetben élnék és sose jönnék vissza. Mostanában nagyon vágyom rá és lehet, hogy pár hónap múlva meg is próbálom a dolgot.

Ti is gondolkoztatok már ilyesmin?

Se kutyám, se macskám, igazából mást sem csinálok csak dolgozom, hazamegyek és alszom egyet. Ez megy 2 éve. Köztartozásom nincs.


22/F


2013. jan. 20. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdekes elgondolás. Nem tudom mennyire lenne jó így gyökerek nélkül élni. Kicsit magányos élet lenne az, nem? Na meg veszélyes is.
2013. jan. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem ezen gondolkoznék, az ember nem arra született, hogy magányos farkasként éljen. Inkább próbálj meg arra koncentrálni, hogy legyen "kutyád" is és "macskád" is. Hidd el, jobb megoldás. Nem vagy te esetleg depressziós vagy depresszióra hajlamos? Keresd az emberek társaságát, az a legjobb orvosság az ilyen gondolatok ellen.
2013. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom láttad az Út a vadonba c. filmet. Ha nem, akkor nézd meg.

Én nem vonzódom ehhez az életformához, de megértem azt, aki igen. Szerintem nagyon nagy bátorság kell az ilyesmihez és lehet a végén nem is úgy alakul minden, ahogy most elképzeled.

2013. jan. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Gondolom láttad az Út a vadonba c. filmet."


Én már nagyon rég vágytam az ilyesmire és ilyen "túrázós" filmeket kerestem akkor akadtam rá, igen láttam.


" Keresd az emberek társaságát, az a legjobb orvosság az ilyen gondolatok ellen."


Próbáltam, de nekem nem mennek ezek a szociális dolgok, talán nem is vágyom rá. Szívesen elvonulnék a civilizációtól.

2013. jan. 20. 17:27
 5/7 anonim ***** válasza:

éredekesen hangzik, bevallom, én is gondoltam már rá... de rájöttem, h ez nem megoldás, igy a problémáimonnem tudok változtatni.

azért az nem lenne rossz, ha vinnél magaddal vmien állatot, amit szeretsz. nem lennél annyira egyedül.


miért akarsz csak igy elmenni?


22/L

2013. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Állatot nem szeretnék vinni mert arra vigyázni kell és sokszor stoppolnék, állattal meg nem lehet.


Nincs különösebb oka annak amiért szeretnék elmenni, egyszerűen én nem vagyok ide való. Plusz vonz a kaland.

2013. jan. 20. 17:59
 7/7 sysyqueen válasza:
ha már igazi kalandot akarsz akkor úgy kelj útra hogy nem veszed igénybe a mai technikát... azzal hogy stoppolsz csak elrontod a magadban alkotott igazi képet... és készülj fel a túlélés egyszer egyéből... szükséged lesz rá...
2013. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!