Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lenne kedved barátkozni velem?

Lenne kedved barátkozni velem?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, jóformán semmilyen hobbim sincs ellenben depressziós vagyok és szociális fóbiám van, egyetlen szórakozásom, hogy saját magamat csesztetem, mindenhez a lehető legnegatívabban állok hozzá, ha valaki jó valamiben arra "titkon" irigy és mérges vagyok.

Na?


2013. jan. 18. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
biztos van benned pozitívum is. mik azok?
2013. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem igazán, a kérdést is csak azért írtam ki, mert azzal "piszkálnak", hogy miért nem barátkozok, de ilyen tulajdonságokkal...?
2013. jan. 18. 12:40
 3/11 schocko ***** válasza:
91%
Én nem barátkoznék veled.
2013. jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Én ettől kíváncsi lettem. Ezek kívül milyen vagy?

A helyesírásod jó, tehát teljesen hülye nem lehetsz.

2013. jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
53%
nekem tenyleg nyugottan irhadsz en szeretek ilyen tipusu emberkekkel tarsalogni
2013. jan. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

az olyan embert senki sem szereti aki unalmas és mindenhez fintorog, mindenért rinyál, negatív, irigy, rosszindulatú. sőt az ilyen emberektől mindenki menekül.

ha meg szociális fóbiád van akkor meg pláne, h senki sem tud feléd közeledni.

2013. jan. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nyitott vagy a változásra, akkor igen.
2013. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltatok!

Egyáltalán nem vagyok nyitott a változásra, régebben még nem volt ennyire durva a helyzet, de mostanra teljesen elfajult.

Én is úgy gondolom, mint az egyik válaszoló, hogy az ilyen embereket senki sem szereti, fárasztóak. Akkor jót teszek azzal, ha "elbújok", nem?

2013. jan. 19. 00:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok én is. Depressziós vagyok, 20 éves, fiú, én se nagyon erőltetem rá magam az emberekre. Ha érdekel, írj.
2013. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Bármilyen emberrel barátkozok, igy veled is :) mindenkiben van valami pozitívum :)
2013. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!